iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
13. 6. 2016
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2092
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Nejsušší místa regionu

  1:15 do playlistu

  Nejsušší místa regionu
  Nově můžou pomoci peníze ministerstva životního prostředí, které rozdělí až 300 milionů korun tam, kde vysychají studny nebo chybí připojení na vodovod. Třeba jedné z nejsuš-ších obcí v regionu - Džbánicím na Znojemsku.

 • Obyvatelé Oslavan přehradu nechtějí

  3:15 do playlistu

  Obyvatelé Oslavan přehradu nechtějí
  Proti suchu chce vláda bojovat i ve velkém - novými přehradami. Ve zlínském kraji ministerstvo zemědělství plánuje postavit nádrž ve Vlachovicích. Do konce července má být hotová i studie o možné výstavbě přehrady Čučice na řekách Oslavě a Chvojnici.

 • Ministr životního prostředí Brabec

  5:12 do playlistu

  Ministr životního prostředí Brabec
  Hostem našeho vysílání je teď ministr životního prostředí Richard Brabec, který se s obyvateli Oslavan a okolí před chvílí setkal.

 • FN Brno musí zaplatit odškodné

  10:11 do playlistu

  FN Brno musí zaplatit odškodné
  10 a půl milionu korun jako odškodnění za pochybení zdravotníků má do tří dnů zaplatit brněnská fakultní nemocnice - rodičům devítiletého Matěje Kociána.

 • Jednání o brněnské koalici

  12:06 do playlistu

  Jednání o brněnské koalici
  Jednání o nové brněnské koalici míří do finále. Návrh koaliční smlouvy by politici mohli doladit už dnes večer. Samotnou smlouvu chtějí podepsat příští pondělí

 • Jihlavský dětský domov si našetřil na hřiště

  13:43 do playlistu

  Jihlavský dětský domov si našetřil na hřiště
  Nové hřiště s umělým povrchem mají ode dneška k dispozici obyvatelé jihlavského domova pro děti s poruchou chování. Sportoviště za víc než milion korun postavilo zařízení výhradně se svých peněz

 • Omezení v dopravě

  15:58 do playlistu

  Omezení v dopravě
  S dalšími komplikacemi v dopravě musí počítat řidiči na jižní Moravě. Od dnešního rána platí omezení na dálnici D2 mezi 12. a 18. kilometrem. Hlavně ve špičkách hrozí podle policie kolony.

 • Azylovému domu končí nájemní smlouva

  18:10 do playlistu

  Azylovému domu končí nájemní smlouva
  Osma-dvacet matek s dětmi v tísni možná bude muset hledat nový domov. Azylovému domu v Brně-Králově poli v červnu končí nájemní smlouva.

 • Kateřinice bojují o titul vesnice Evropy

  20:49 do playlistu

  Kateřinice bojují o titul vesnice Evropy
  Nejkrásnější vesnice Evropy. Meta, o které sní Kateřinice na Vsetínsku. Dnes hostily porotu soutěže, kterou zatím žádná obec z Česka nevyhrála. Porota měla na hodnocení pouhých 5 hodin, během nich museli kateřiničtí předvést to nejlepší.

 • Zlínská filharmonie pod širý nebem

  22:38 do playlistu

  Zlínská filharmonie pod širý nebem
  ážná hudba jinak. Namísto v koncertní síni zahrají dnes večer zlínští filharmonici pod širým nebem. Konkrétně v bývalém obuvnickém areálu - na takzvané platformě Baťova institutu.

Přehrát vše

Související