iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
6. 6. 2016
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1342
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Následky ničivých bouřek

  1:11 do playlistu

  Následky ničivých bouřek
  Bouřka se silným větrem zasáhla večer Moravskou Novou Ves na Břeclavsku - v části obce jsou poničené tři desítky střech. Sedmdesát profesionálních i dobrovolných hasičů na místě zasahovalo včera do půlnoci, následky odklízeli i dnes.

 • Přívalové deště ničí jeskyně v Moravském krasu

  6:49 do playlistu

  Přívalové deště ničí jeskyně v Moravském krasu
  Přívalové deště znamenají komplikace i pro jeskyně v Moravském krasu. Některé z nich totiž na povrchu překrývají rozsáhlé plochy orné půdy. Právě ta se při silnějším dešti dostává dovnitř a jeskyně tak ničí.

 • Drony v dětských rukou

  10:59 do playlistu

  Drony v dětských rukou
  Až desítky tisíc dronů brázdí nebe nad Českem - takový je odhad Úřadu pro civilní letectví. V drtivé většině jsou to malé stroje, se kterými si hrají děti. I ty ale dokážou způsobit vážná zranění.

 • Proměna tržnice Pod Kaštany

  13:35 do playlistu

  Proměna tržnice Pod Kaštany
  Největší zlínské tržiště Pod Kaštany čeká po letech rekonstrukce. Radnice se po dlouhém vyjednávání domluvila s některými majiteli pozemků pod stánky. Do oprav se chce Zlín pustit už příští rok.

 • Zelný trh se vzmáhá

  16:13 do playlistu

  Zelný trh se vzmáhá
  Lépe dařit se začalo stánkařům na Zelném trhu v Brně. Na rynek se vrátili loni po pauze kvůli rekonstrukci. Zpočátku ale neobsadili ani všechna prodejní místa. Teď už je náměstí zase skoro plné.

 • Omezení hazardu ve Vsetíně

  18:27 do playlistu

  Omezení hazardu ve Vsetíně
  Vyhlášku o zásadním omezení hazardu ve Vsetíně dnes nejspíš změní tamní zastupitelstvo. Ve vyhlášce zůstane nahrazení desítek současných heren jediným městským kasinem od příštího roku.

 • Zpřístupnění barokního divadla ve Valticích

  21:30 do playlistu

  Zpřístupnění barokního divadla ve Valticích
  Barokní divadlo u valtického zámku se po roce nepravidelného provozu plně otevírá návštěvníkům. Smějí si ho projít od sklepa až po půdu a vyzkoušet si stroje, kterými se v 18. století vyráběly ruchy nebo ovládaly kulisy.

Přehrát vše

Související