iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
16. 3. 2016
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
3106
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Rozvoj průmyslových zón

  1:17 do playlistu

  Rozvoj průmyslových zón
  V Blučině na Brněnsku vzniká nová průmyslová zóna, první hala by tam měla vyrůst ještě letos. Obec doufá, že další rozšíření přijde až poté, co se postaví silniční obchvat.

 • Fungující průmyslové zóny

  5:04 do playlistu

  Fungující průmyslové zóny
  A teď se podíváme, jak to vypadá v už fungujících průmyslových zonách. Třeba v brněnské Černovické terase za posledních 10 let vyrostla sídla třicítky firem.

 • Delší otevírací doba pošty

  9:22 do playlistu

  Delší otevírací doba pošty
  O prodloužení otevírací doby žádá Českou poštu městská část Brno-sever. Lidé tam mají k dispozici hned čtyři pobočky - podle některých obyvatel ale zavírají brzy. Pošta se rozšíření pracovních hodin nebrání.

 • Diskriminace žáka s hendikepem

  11:52 do playlistu

  Diskriminace žáka s hendikepem
  Odmítnout žáka kvůli hendikapu. Podle okresního soudu ve Vyškově diskriminace. Obec Milešovice - jako zřizovatel spádové školy - se za to musí omluvit a matku autistického dítěte odškodnit.

 • Madona z Veveří přístupná pro veřejnost

  15:23 do playlistu

  Madona z Veveří přístupná pro veřejnost
  Obraz Madony z Veveří je ode dneška přístupný lidem. Vzácné gotické dílo bude jednou z novinek a lákadel nadcházející turistické sezony. Diecézní muzeum čeká, že by obraz mohl letos přitáhnout víc než deset tisíc návštěvníků.

 • Včelaři hlídají úly pomocí GPS

  19:24 do playlistu

  Včelaři hlídají úly pomocí GPS
  Stovky včelích úlů ukradnou každoročně zloději na jižní Moravě. Nejpostiženější jsou pohraniční oblasti. Například Břeclavsko, nebo Znojemsko. Ukradené včely - podle policie - často míří rovnou do zahraničí, kde pachatele nemůže účinně stíhat.

 • Známka s podobiznou Tomáše Bati

  21:44 do playlistu

  Známka s podobiznou Tomáše Bati
  Hold Tomáši Baťovi vzdala Česká pošta. Dnes vydala známku s jeho podobiznou. Připomněla tak 140. výročí narození zakladatele světového obuvnického impéria.

Přehrát vše

Související