iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
19. 1. 2016
na ČT1

1 2 3 4 5

5 hlasů
2491
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Sociální bydlení

  1:15 do playlistu

  Sociální bydlení
  Víc než 3 měsíce od slavnostního otevření je dům pro sociálně potřebné v brněnské ulici Francouzská stále prázdný. Město začalo vybírat nájemníky až po dokončení rekonstrukce. A dlouho nevědělo, kdo v něm vlastně bude bydlet.

 • Sociální bydlení

  3:45 do playlistu

  Sociální bydlení
  živě s hostem: Martin Freund /Žít Brno/

 • Sociální bydlení

  6:53 do playlistu

  Sociální bydlení
  A další příklad - v Hodoníně se podařilo díky pomoci městských úředníků sehnat lepší bydlení už 18ti rodinám. Tři roky tam úspěšně funguje motivační projekt tak zvaného prostupného bydlení.

 • Skončila obnova Velehradu

  11:33 do playlistu

  Skončila obnova Velehradu
  Poutní bazilika v centru Velehradu má po sedmileté rekonstrukci kompletní výzdobu. Dnes obnova skončila přesunem 11ti soch světců, které dominují vzácným chórovým lavicím.

 • Kauza daňových podvodů

  14:03 do playlistu

  Kauza daňových podvodů
  Kauzu údajného dvou a půl miliardového daňového úniku, spojeného s obchodníkem Shahramem Abdullahem Zadehem, začal dnes rozplétat Krajský soud v Brně. Ale jen formálně - hned po úvodu totiž soudce hlavní líčení odročil.

 • Chybějící kontejnety

  16:35 do playlistu

  Chybějící kontejnety
  Obyvatelé domů v rekonstruovaných ulicích v Brně si stěžují na chybějící barevné kontejnery na tříděný odpad. Ty ale podle internetových stránek firmy, která má svoz odpadu na starost, stojí na svých místech.

 • Neshody na radnici v Čejči

  18:59 do playlistu

  Neshody na radnici v Čejči
  Dotační podvody nebo nezákonný prodej pozemku vyčítá opozice v Čejči na Hodonínsku místní starostce. Ta už ale dřív jakékoliv pochybení odmítla. Trestní oznámení na vedení obce teď řeší taky policie. Živě s barborou Žítkovou.

 • Muzeum rozdává klíče k pokladu

  21:15 do playlistu

  Muzeum rozdává klíče k pokladu
  Mít šperky jako velkomoravská princezna. To se splní jednomu z návštěvníků Moravského zemského muzea v Brně. To bude až do září lidem na výstavách a přednáškách rozdávat klíče k pokladu.

Přehrát vše

Související