iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
8. 12. 2015
na ČT1

1 2 3 4 5

2 hlasy
1573
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Nezaměstnanost v regionu

  1:18 do playlistu

  Nezaměstnanost v regionu
  Tvrdá předvánoční rána pro přibližně 500 zaměstnanců Aircraft Industries z Kunovic na Uherskohradišťsku. Výrobce letadel jim dal nucené volno , pobírat budou 60 procent průměrné mzdy.

 • Nezaměstnanost v regionu

  4:56 do playlistu

  Nezaměstnanost v regionu
  Tomu, aby školy připravovaly na trh práce právě takové odborníky, jaké firmy potřebují, pomáhají nejrůznější projekty. Jeden takový - s názvem Pospolu - připravilo ministerstvo školství a sto miliony korun ho podpořila Evropská unie.

 • Problémy s rekonstrukcí Libušína

  9:24 do playlistu

  Problémy s rekonstrukcí Libušína
  Obnovu zničené chaty Libušín na Pustevnách posunou - zřejmě o rok - nedostatky v zadávací dokumentaci. Kvůli nim muselo Valašské muzeum zrušit veřejnou soutěž na rekonstrukci.

 • Rozpočet města Brna

  11:59 do playlistu

  Rozpočet města Brna
  Brněnští zastupitelé dnes schválili rozpočet na příští rok. Resortům rozdělí přes 11 miliard korun, o 300 milionů víc, než loni.

 • Nový kamerový systém

  15:09 do playlistu

  Nový kamerový systém
  Nový kamerový systém má Bystřice nad Perštejnem. Radnice o něj usilovala čtyři roky. Dění ve městě totiž dosud monitorovala jen za pomoci několika webových kamer bez možnosti archivace.

 • Změna ve vedení Jihomoravského kraje

  17:31 do playlistu

  Změna ve vedení Jihomoravského kraje
  Jihomoravský kraj třičtvrtě roku před volbami obmění část vedení. Na mimořádné tiskové konferenci to dnes oznámil hejtman Michal Hašek. Změna se týká sociální demokracie - náměstka hejtmana a dva radní nahradí jejich straničtí kolegové.

 • Síť na záchranu velkých zvířat

  20:17 do playlistu

  Síť na záchranu velkých zvířat
  Kůň zapadlý až po krk do bahna. Další uvězněný ve dva metry hluboké jámě uvnitř stodoly. I k takovým případům musí čas od času vyjíždět jihomoravští hasiči.

 • Václav Jirásek zachycuje na fotografiích věci na okraji zájmu

  22:25 do playlistu

  Václav Jirásek zachycuje na fotografiích věci na okraji zájmu
  V dům hrůzy proměnil brněnský Dům umění fotograf Václav Jirásek. Zdi výstavních prostor v prvním patře zaplnil snímky lidí, zvířat a věcí, které stojí na okraji zájmu nebo se postupně rozpadají. Fotky vznikaly v posledních deseti letech.

Přehrát vše

Související