iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
8. 10. 2015
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
2367
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Nízká nezaměstnanost

  1:09 do playlistu

  Nízká nezaměstnanost
  Nejmíň lidí bez práce od začátku roku - na jižní Moravě klesla nezaměstnanost - volné místo teď hledá 6,7 % populace, tedy asi 53 a půl tisíce lidí.

 • Nová linka do Mnichova

  9:49 do playlistu

  Nová linka do Mnichova
  V řádu několika týdnů začne z Brna létat pravidelná linka do Mnichova. Smlouvu podepsalo letiště s dopravcem v noci na dnešek. Letadla budou z Tuřan startovat šestkrát týdně.

 • Policie chytila organizovaný gang

  11:59 do playlistu

  Policie chytila organizovaný gang
  Gang zlodějů, který vykrádal byty a firmy, odhalili brněnští policisté. Skupina osmi lidí se od minulého roku vloupala do padesátky budov. Z nich si odnesla věci v celkové hodnotě pět milionů korun.

 • Spolek pro Velkou cenu

  13:49 do playlistu

  Spolek pro Velkou cenu
  V Brně se zrodil spolek, který by měl v budoucnu organizovat Velkou cenu silničních motocyklů. Byla to jedna z podmínek španělského promotéra Dorna, který licenci k MOTO GP vlastní.

 • Studenti navrhují pro obce

  15:54 do playlistu

  Studenti navrhují pro obce
  Ušetřili a říkají , že neprohloupili. Bojkovice na Zlínsku mají nové náměstí, které jim navrhli studenti architektury. Za jejich projekty radnice zaplatila zlomek ceny než o kterou by si řekly zavedené projekční firmy.

 • Topná sezóna

  17:37 do playlistu

  Topná sezóna
  Spolu s klesající teplotou se v těchto dnech naplno se rozjíždí na Moravě topná sezóna. Od konce září se již centrálně přitápí například v Uherském Hradišti a v Otrokovicích.

 • Nevidomí za volantem

  19:41 do playlistu

  Nevidomí za volantem
  Nevidomí lidé za volantem - dnes měli šanci projet se autem po Masarykově okruhu v Brně. A to díky brněnskému tyflocentru ve spolupráci s místními autoškolami.

 • Moravský podzim

  21:22 do playlistu

  Moravský podzim
  48. ročník hudebního festivalu zahájila ho Česká filharmonie s Jiřím Bělohlávkem. Letošní ročník nese přívlastek "multimediální". Posluchači se tak můžou těšit na hudbu protkanou filmy, literaturou, i vizuálním uměním.

Přehrát vše

Související