iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
8. 9. 2015
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1128
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Uprchlická krize

  1:10 do playlistu

  Uprchlická krize
  Počet uprchlíků, kteří cestují do Německa vlakem přes Českou republiku, se v posledních dnech výrazně snížil. Zároveň roste počet dobrovolníků a darů, které na pomoc uprchlíkům míří. V Břeclavi probíhá debata o provizorním uprchlickém táboře.

 • Nezaměstnanost stále klesá

  16:11 do playlistu

  Nezaměstnanost stále klesá
  Nezaměstnanost na jižní a východní Moravě se drží na nejnižších hodnotách za posledních několik let. Lidí bez práce bylo v srpnu 6,9 procenta, na Zlínsku dokonce o procento míň - vyplývá to ze statistik úřadu práce.

 • Privatizace brněnských bytů

  18:14 do playlistu

  Privatizace brněnských bytů
  Prodej prvních tří z pětadvaceti domů určených k privatizaci dnes odsouhlasili brněnští zastupitelé. Jde o byty, jejichž nájemci protestovali proti změně ceny - zaplatí víc než dvojnásobek částky, s jakou původně počítali.

 • Dobrovolný hasič žhářem

  21:32 do playlistu

  Dobrovolný hasič žhářem
  26-letého dobrovolného hasiče z Břeclavska obvinili kriminalisté ze žhářství. Za uplynulé dva roky založil v regionu devět požárů a způsobil škodu za víc než milion korun.

 • Zeleniny bude letos míň

  21:53 do playlistu

  Zeleniny bude letos míň
  Zelináři hlásí velké ztráty kvůli suchu. Jihomoravský kraj patří hned po severní Moravě k nejpostiženějším regionům. Nejhůř na jihu Moravy dopadla cibule, brambory, dýně a zelí.

Přehrát vše

Související