iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
19. 8. 2015
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1115
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Jednání o budoucnosti výstaviště

  1:14 do playlistu

  Jednání o budoucnosti výstaviště
  Brněnský primátor dnes poprvé jednal o klíčové investici - nákupu většinového podílu brněnského Výstaviště. Ke stávající třetině akcií chce přidat ještě 2/3 podíl německé firmy Musse Dusseldorf.

 • Primátor o jednání

  4:04 do playlistu

  Primátor o jednání
  Aktuální informace z dnešního jednání v Německu přidal ve vysílání primátor města Brna Petr Vokřál.

 • Ekonomická budoucnost výstaviště

  7:09 do playlistu

  Ekonomická budoucnost výstaviště
  Investice do největšího výstavního areálu ve střední Evropě by se Brnu mohla vyplatit i z ekonomického hlediska. Firmě se totiž v posledních letech daří držet účetnictví v černých číslech.

 • Od pavilonu A až po Z

  9:20 do playlistu

  Od pavilonu A až po Z
  Vraťme se teď na začátek - první výstava se na veletrhu konala v roce 1928 a právě kvůli ní vznikl taky první pavilon. Ten nejstarší i nejmodernější jsme dnes prošli přímo s architektkou Lenkou Štěpánkovou, která má na starosti urbanistický rozvoj areálu.

 • Útok na brněnskou mešitu

  12:08 do playlistu

  Útok na brněnskou mešitu
  Mešitu v Brně někdo poničil - železnou tyčí rozbil dvě okna. Včera odpoledne si toho všimli zástupci muslimské obce. Případ teď vyšetřuje policie.

 • Poplatek za přespání v Dětské nemocnici

  13:04 do playlistu

  Poplatek za přespání v Dětské nemocnici
  Ministerstvo zdravotnictví podle Českého rozhlasu prověřuje Dětskou nemocnici v Brně. Kvůli poplatku za přespání příbuzných u lůžka - v rozkládacím křesle.

 • Školní pomůcky shání charita

  13:52 do playlistu

  Školní pomůcky shání charita
  Aktovky, přezůvky, pomůcky na psaní a malování - věci, které teď před začátkem školního roku shromažďuje brněnská charita. Rozdává je sociálně slabým rodinám, které si nemůžou dovolit tisícové částky za potřeby do školy utratit.

 • Tragické dopravní nehody na Zlínsku

  16:29 do playlistu

  Tragické dopravní nehody na Zlínsku
  Denně nejmíň jedna oběť. Na Zlínsku roste počet tragických dopravních nehod. Sedmileté dítě a dvacetiletý řidič zahynuli včera večer po srážce dvou aut u vesnice Branky. V celém kraji pak za posledních šest dní zemřelo už sedm lidí.

 • Následky vydatných dešťů

  18:07 do playlistu

  Následky vydatných dešťů
  Vydatné deště, které skrápěly vyprahlou jižní Moravu, nezpůsobily vážnější problémy. Žádná z tamních řek nakonec nedosáhla ani prvního stupně povodňové aktivity. Teď už na většině míst jen poprchává.

 • Nedostatek vody ve Zlíně

  19:49 do playlistu

  Nedostatek vody ve Zlíně
  I přes vydatné deště zůstávají místa, která stále trápí nedostatek vody. Někde dokonce nadále platí zákaz jejího odběru. Ze Zlína se s aktuálními informacemi přihlásil Josef Kvasnička.

 • Dům přírody v Moravském krasu

  21:45 do playlistu

  Dům přírody v Moravském krasu
  Do hlubin jeskyní nebo do lesů Moravského krasu zavedou návštěvníky výstavy v Domě přírody - ten stojí přímo v srdci jedné z nejnavštěvovanějších přírodních památek na jižní Moravě. Nová atrakce otevře zítra a slibuje celoroční provoz.

Přehrát vše

Související