iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
9. 7. 2015
na ČT1

1 2 3 4 5

3 hlasy
1941
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Letní tábory

  1:15 do playlistu

  Letní tábory
  Tisíce dětí prožijí aspoň týden letních prázdnin na táboře. A právě na dětské tábory pravidelně vyráží na kontrolu i hygienici. Podle nich nejčastěji provozovatelé chybují ve skladování a úpravě potravin nebo nemají v pořádku dokumentaci.

 • Mobily na táborech

  4:07 do playlistu

  Mobily na táborech
  Místo hledání dobrodružství, hledání signálu. A místo zauzlovaného lana, zauzlovaná nabíječka. Čím dál častěji si děti na tábory vozí své mobilní telefony. Komunikace přes telefon pak často nahrazuje tu papírovou.

 • Tábory pro seniory

  6:44 do playlistu

  Tábory pro seniory
  Netradiční tábor v netradičním složení. Tentokrát pro generaci o víc než 60 let starší. Brněnská Lipka už druhým rokem organizuje tábory pro seniory, aby i oni měli v létě program.

 • Nehody uzavřely D2

  10:15 do playlistu

  Nehody uzavřely D2
  Hned čtyřikrát dnes stála dálnice D2 v okolí Břeclavi. Na vině byly dopravní nehody, které v obou směrech zcela ochromily provoz. Bourala většinou nákladní auta.

 • Pojištění odpovědnosti zastupitelů

  12:32 do playlistu

  Pojištění odpovědnosti zastupitelů
  Zastupitelé Žďáru nad Sázavou si nechali pojistit svou odpovědnost za vlastní rozhodnutí. Chtějí tím ochránit město před možnými škodami, které by mohli způsobit. Pojistku přitom platí samo město.

 • Bezpečnostní opatření pro obce

  14:57 do playlistu

  Bezpečnostní opatření pro obce
  Nová výstražná zařízení teď instalují ve třinácti obcích na Vyškovsku. Varovat budou obyvatele vždy, když bude hrozit povodeň. Systém za patnáct milionů korun bude propojený i s centrálou jihomoravských hasičů.

 • Začíná Masters of Rock

  17:15 do playlistu

  Začíná Masters of Rock
  Metalová hudba už po třinácté ovládne Vizovice na Zlínsku až do půlnoci z neděle na pondělí. Z celého světa přijede za oblíbenými kapelami až 25 tisíc fanoušků z celého světa.

 • Akademie věd vystavuje

  21:22 do playlistu

  Akademie věd vystavuje
  Polarograf, kontaktní čočky nebo hologramy – významné vynálezy popsané jednoduše a interaktivně – jsou ode dneška v brněnském centru VIDA. Výstava k 125. výročí od založení Akademie věd se zaměřila na práci předních českých vědců.

Přehrát vše

Související