iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
25. 6. 2015
na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
1256
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Padlo rozhodnutí o Velké ceně

  1:06 do playlistu

  Padlo rozhodnutí o Velké ceně
  etošní Velká cena se v Brně pojede. Španělský promotér dal brněnskému závodu znovu švanci – po dnešním jednání s vedením Automotodromu na Velké ceně Holandska. Z čeho majitel okruhu závody zaplatí, ale zatím vůbec není jasné.

 • Zaměstnávání znevýhodněných

  12:51 do playlistu

  Zaměstnávání znevýhodněných
  Pobyt ve vězení, překonaná závislost na drogách nebo příslušnost k jinému etniku - věci které ztěžují lidem najít práci. I proto v poslední době vznikají projekty takzvaného sociálního zaměstnávání.

 • Kyjov řeší přechod

  15:16 do playlistu

  Kyjov řeší přechod
  Kyjov se dostal do sporu se Správou železniční dopravní cesty. Ta nechce městu v části Bohuslavice povolit stavbu chodníku v blízkosti trati. Úsek je přitom mimořádně nepřehledný a nebezpečný.

 • Nový program SOS vesničky

  19:17 do playlistu

  Nový program SOS vesničky
  a jižní Moravě přibývá rodin, které žijí na hranici chudoby. Těm, které se nedokážou postarat o své děti a hrozí tak jejich odebrání, pomáhá nový program brněnské SOS vesničky.

 • Přípravy na festival ve Strážnici

  23:05 do playlistu

  Přípravy na festival ve Strážnici
  Na jubilejní festival se připravuje Strážnice na Hodonínsku. Na 70. ročník mezinárodní přehlídky folklorních souborů tam přijede víc než 3 tisíce účinkujících. Někteří se publiku představili už dnes dopoledne.

Přehrát vše

Související