iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
2. 6. 2015
na ČT1

1 2 3 4 5

2 hlasy
4892
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Prázdninové uzavírky a výluky

  1:06 do playlistu

  Prázdninové uzavírky a výluky
  Dopravní komplikace, které se chystají v regionu. Problémy můžou řidiči čekat už tradičně na D1, ale zaměříme se i na železnici - cestující potrápí třeba výluka mezi Brnem a Kuřimí.

 • Výměna rotoru vodní elektrárny

  7:01 do playlistu

  Výměna rotoru vodní elektrárny
  Na vytažení třísettunového rotoru vodní elektrárny v Dalešicích museli spřáhnout dva obří jeřáby. Přečerpávací elektrárna nyní prochází modernizací. Technici opravují potrubí, turbínu a všechny součásti generátoru.

 • Brno omezí vjezd aut do centra

  9:21 do playlistu

  Brno omezí vjezd aut do centra
  Chystá se zavést nízkoemisní zónu. Reaguje tak na připravovanou novelu zákona o ochraně ovzduší. Moravská metropole je podle studií v Česku nejvíc zasažena automobilovou dopravou, nejhorší vzduch je právě v centru města.

 • Znojmo láká na Dyji

  11:46 do playlistu

  Znojmo láká na Dyji
  Novinkou letošní vodácké sezony jsou totiž tři skluzavky na jejím toku, díky kterým můžou vodu sjíždět nejen zkušení vodáci, ale i úplní začátečníci. Vedení jihomoravského města chce nalákat turisty i pomocí videoklipu.

 • Soud s bývalým manažerem OP Prostějov

  14:13 do playlistu

  Soud s bývalým manažerem OP Prostějov
  Bývalému šéfovi oděvního podniku OP Prostějov Františku Tuhému dnes olomoucký vrchním soud zrušil pětiletý trest a zprostil ho obžaloby. Soudce dnes rozhodl, že škodu oděvnímu podniku nezpůsobil.

 • Baťův areál v novém

  16:08 do playlistu

  Baťův areál v novém
  Další odkryté tajemství rozsáhlého Baťova průmyslového areálu v centru města. Jeho nejstarší budova se po rekonstrukci zásadně liší od všech ostatních.

 • Rikši v Brně

  18:32 do playlistu

  Rikši v Brně
  Brněnské ulice brázdí rikši - v centru města se jimi svezli první zákazníci. Žluté vozíky stojí na Šilingrově náměstí nebo v garážích pod Janáčkovým divadlem. Lidé v nich můžou cestovat stejně jako v taxíku nebo v nich absolvovat okružní turistickou jízdu

 • Venkovským klubům chybí malí fotbalisté

  20:16 do playlistu

  Venkovským klubům chybí malí fotbalisté
  Českému fotbalu ubývají mladí hráči. Největší problémy jsou přitom na venkově, řada malých klubů už kvůli nedostatku dětí dokonce musela zrušit své mládežnické týmy. Fotbalová asociace se proto pustila do masivního náboru dětí.

Přehrát vše

Související