iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
12. 3. 2015
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1773
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Otevřenost veřejné správy

  1:11 do playlistu

  Otevřenost veřejné správy
  Kamery na jednáních zastupitelstva. Na jižní a východní Moravě jich přibývá. Města a obce postupně začínají schůze nahrávat - na internetu si pak každý může zjistit například, jak který zastupitel hlasoval.

 • Privatizace bytů v Brně

  10:18 do playlistu

  Privatizace bytů v Brně
  Byty od města Brna chtějí odkoupit za stejnou cenu, jakou jim nabízelo předchozí vedení radnice. To nové ale tvrdí, že podobné podmínky jsou nezákonné. Na náměstí Svobody v Brně demonstrují lidé, kterých se odkup týká.

 • Žena zneužívala tísňovou linku

  12:24 do playlistu

  Žena zneužívala tísňovou linku
  5258 – tolik hovorů během posledního půl roku přijali operátoři na tísňové lince 158 od jediné ženy - sedmatřicetileté cizinky žijící v Brně. Žena přitom tísňovou linku vůbec nepotřebovala a desítkami telefonátů denně ji blokovala.

 • Další investice na Černovické terase

  15:29 do playlistu

  Další investice na Černovické terase
  tyři stovky volných pracovních míst - současná nabídka brněnské průmyslové zóny Černovická terasa. Ta se dnes oficiálně rozrostla o nové laboratoře americké firmy Honeywell za víc než dvě stě milionů.

 • Nový záchranný systém pro drony

  18:23 do playlistu

  Nový záchranný systém pro drony
  Unikátní záchranný systém pro drony. To je výsledek spolupráce Leteckého ústavu Vysokého učení technického v Brně a dalších firem. Novinku, která zajistí stroji bezpečné přistání, představili její autoři. Pomoct by mohla třeba záchranářům.

 • O senior-taxi je velký zájem

  20:14 do playlistu

  O senior-taxi je velký zájem
  K lékaři, na nákup, do kostela anebo na hřbitov - už více než měsíc funguje v Oslavanech na Brněnsku takzvané senior taxi. Zájem o něj stále roste - denně převeze kolem osmi důchodců.

 • Dražba zabavených uměleckých děl

  22:22 do playlistu

  Dražba zabavených uměleckých děl
  Neobvyklou dražbu dnes pořádal brněnský Finanční úřad. Nabízel v ní stovky grafických listů zabavených dlužníkovi. Zájem o unikátní kousky ale nebyl, dražba se tak bude opakovat.

Přehrát vše

Související