iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
2. 1. 2015
na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
1609
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Výhled do roku 2015

  1:26 do playlistu

  Výhled do roku 2015
  Nový rok 2015 a nejdůležitější události, které budou jeho součástí. Takové bude hlavní téma dnešních Událostí v regionech. Vrbětice s napětím očekávají odvoz munice z tamního skladu. A co další místa?

 • Začala Tříkrálová sbírka

  8:14 do playlistu

  Začala Tříkrálová sbírka
  Největší tuzemská charitativní akce začala. Loni vynesla 80 milionů korun, to je zatím nejvíc v historii. I tentokrát vybrané peníze pomůžou hlavně v regionech – konkrétně lidem v nouzi, handicapovaným, nemocným a seniorům.

 • Ledového vína bude málo

  10:40 do playlistu

  Ledového vína bude málo
  Přelom roku přinesl mráz, ve který jihomoravští vinaři doufali měsíc a půl. Kvůli sběru hroznů na ledové víno. Přesto budou tato sladká vína s etiketou roku 2014 raritou.

 • Oslavy nového roku

  12:59 do playlistu

  Oslavy nového roku
  Rekordní počet výjezdů hasičů, koncert brněnské filharmonie a brněnský ohňostroj za několik set tisíc. Takový byl přelom let 2014 a 2015 v kraji. Dnes dopoledne taky spokojená matka ukázala první letos narozené dítě jižní Moravy.

 • Problémy s mlhou a ledovkou

  15:03 do playlistu

  Problémy s mlhou a ledovkou
  Počasí komplikovalo dopravu v Brně - a to i leteckou. Letadlo z Nizozemí, které mělo přistát v půl jedenácté, muselo být odkloněno do Prahy. Problémy jsou i na silnicích - nejen s mlhou, ale i s ledovkou.

 • Bruslaři a lyžaři zimu vítají

  17:10 do playlistu

  Bruslaři a lyžaři zimu vítají
  To, co způsobuje potíže řidičům a silničářům na druhou stranu těší příznivce zimních sportů. Některé rybníky v tomto týdnu zamrzly natolik, že je obsadili první bruslaři, hasiči ale vybízejí k opatrnosti.

 • Oprava mostů v Lednici

  19:37 do playlistu

  Oprava mostů v Lednici
  Šest dřevěných mostů opravují dělníci v Lednicko-valtickém areálu na Břeclavsku. Ten společně s tamním zámkem patří k nejnavštěvovanějším památkám v zemi. Oprava přijde skoro na tři miliony korun.

 • Unikátní sbírka ladovských pohlednic

  21:46 do playlistu

  Unikátní sbírka ladovských pohlednic
  Běžné i vzácné, ale hlavně s kresbami Josefa Lady – to je pravidlo Aloise Urbánka z Pasohlávek na Brněnsku, který před čtyřiceti lety začal sbírat pohlednice s motivy významného českého malíře.

Přehrát vše

Související