iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
16. 12. 2014
na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
1395
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Rozpočty měst a obcí

  1:22 do playlistu

  Rozpočty měst a obcí
  Většina samospráv v těchto dnech dokončuje návrhy svých rozpočtů na příští rok. Třeba Jihomoravský kraj bude díky úsporám z předchozích let víc investovat - hlavně do dopravní infrastruktury. Výrazněji podpoří taky školství a zdravotnictví.

 • Ministr obrany navštívil Květnou

  11:44 do playlistu

  Ministr obrany navštívil Květnou
  Ministr obrany Martin Stropnický dnes navštívil Květnou na Pardubicku. Tam by se měla přesunout munice z Vrbětic. Sklad v Květné ale bude ještě potřeba upravit – za 20 milionů korun.

 • Speciální kontejnery na olej

  15:00 do playlistu

  Speciální kontejnery na olej
  Na oleje, které zůstávají po smažení kaprů a řízků si radnice ve 120 obcích a městech pořídily speciální kontejnery. Chtějí chránit kanalizaci - olej z fritovacích hrnců odpadní systém ucpává. Nejvíc právě o Vánocích.

 • Gang seniorů okrádal seniory

  16:55 do playlistu

  Gang seniorů okrádal seniory
  Ve vazbě zůstane šestice, která podle obžaloby na Moravě okrádala seniory. Rozhodl o tom před několika hodinami Městský soud v Brně. Státní zástupkyně je viní z toho, že připravili bezmála třicítku lidí o jeden a půl milionu korun.

 • Led pro Sněhové království

  19:45 do playlistu

  Led pro Sněhové království
  V opavských mrazírnách dnes začaly přípravy na další ročník mezinárodního sochařského sympozia s názvem Sněhové království. I letos se na něj do Rožnova pod Radhoštěm chystají sochaři z celé Evropy.

 • Sweeney Todd v Divadle na Orlí

  21:19 do playlistu

  Sweeney Todd v Divadle na Orlí
  Ďábelský holič z Fleet Street - Sweeney Todd – zpívá poprvé v češtině, a to v brněnském Divadle na Orlí. Oblíbený hororový muzikál přeložila Alžběta Šáchová přímo pro studenty JAMU.

Přehrát vše

Související