iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
30. 10. 2014
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1156
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Výbuch muničního skladu

  1:12 do playlistu

  Výbuch muničního skladu
  Dnes jsou to dva týdny, co výbuch a následný požár muničního skladu změnil život obyvatelům Slavičínka a Valašskokloboucka. Dnes do Vlachovic zamířili i ministři obrany a vnitra.

 • Kamery proti vandalům

  9:42 do playlistu

  Kamery proti vandalům
  Tam, kde jsou kamery, se téměř neodváží vandalové - takový výsledek hlásí brněnský dopravní podnik. Před rokem jeho pracovníci systém zapojili v několika desítkách tramvají, teď ho chtějí rozšířit. Kvůli úřadům ale kamery přibývají pomalu.

 • Znojemská Charita pomáhá na Ukrajině

  12:04 do playlistu

  Znojemská Charita pomáhá na Ukrajině
  Štáb České televize Brno celý týden natáčel na západě Ukrajiny. S pracovníky znojemské charity tam navštěvoval místa, kde pomáhají peníze vybrané při Tříkrálové sbírce - třeba i dětem, které skončí po banální operaci jako mrzáci.

 • Pomoc zraněné dívce ze Sýrie

  14:01 do playlistu

  Pomoc zraněné dívce ze Sýrie
  Peníze z Česka pomáhají cizincům i u nás. Jedenáctiletá Sidra ze syrského Damašku loni přišla o ruku. Její příběh se díky facebooku dostal až do Česka. V Brně jí protetická firma zdarma vyrobila protézu.

 • Děti pomáhají dětem

  16:11 do playlistu

  Děti pomáhají dětem
  Na jedno z humanitárních kont posílají finanční prostředky i děti ze základní školy v Novém městě na Moravě. O peníze si ale neříkají rodičům, už devět let je vydělávají tříděním odpadu.

 • Volba děkana Fakulty architektury

  17:58 do playlistu

  Volba děkana Fakulty architektury
  Fakulta architektury Vysokého učení technického v Brně znovu vybírá nového děkana. První kandidát - Rostislav Koryčánek - se místa vzdal. Někteří akademici totiž zpochybňovali jeho odbornost.

 • Polná míří na seznam židovských památek

  19:58 do playlistu

  Polná míří na seznam židovských památek
  Polná na Jihlavsku má nakročeno do prestižní společnosti českých a moravských měst s židovskými památkami. Turistická agentura CzechTourism ji chce totiž zařadit do projektu Židovská cesta.

 • Science slam

  21:56 do playlistu

  Science slam
  Science slam – forma, jak zábavnou formou přiblížit vědu laické veřejnosti. Vědci a vědkyně se v krátkých divadelních výstupech snaží představit svou vědeckou práci.

Přehrát vše

Související