iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
29. 10. 2014
na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
1068
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Speciální jednotky hasičů

  1:23 do playlistu

  Speciální jednotky hasičů
  Nejen hašení požárů - činnost hasičů je daleko pestřejší. Třeba hasiči ve vzduchu - letečtí záchranáři - fungují na brněnském letišti už pět let. Speciální jednotky jihomoravských hasičů jsou tématem dnešních Události v regionech.

 • Podezření na kupčení s hlasy

  8:25 do playlistu

  Podezření na kupčení s hlasy
  Pachuť korupce provází výsledek komunálních voleb v Brně-severu. Podezření z uplácení voličů teď řeší soud i policie. ČT má k dispozici nahrávku, na které jeden z voličů popisuje, že za konkrétní hlas dostane vstup na koncert a občerstvení.

 • Nedostatek záchranářů na Vysočině

  10:43 do playlistu

  Nedostatek záchranářů na Vysočině
  Vysočina se potýká s nedostatkem záchranářů. Mění proto systém poskytování první pomoci. K nemocným tak budou vyrážet častěji dvoučlenné posádky.

 • Blíží se Památka zesnulých

  12:24 do playlistu

  Blíží se Památka zesnulých
  Blíží se Dušičky - svátek, který na hřbitovy každoročně přivede tisíce lidí. Napilno teď mají hlavně v zahradnictvích - za výzdobu jednoho hrobu lidé utratí v průměru pět set korun.

 • Oxid siřičitý zamořil Přerov

  15:32 do playlistu

  Oxid siřičitý zamořil Přerov
  V Přerově byl v noci na dnešek až padesátkrát překročen limit oxidu siřičitého. Podle přerovského magistrátu látka unikla do ovzduší z chemické továrny Precheza.

 • Stěhování v nemocnici

  17:17 do playlistu

  Stěhování v nemocnici
  Velké stěhování skončilo v Uherskohradišťské nemocnici. Její nový půlmiliardový centrální pavilon chirurgických oborů už funguje naplno. Je to historicky největší investice do zdravotnictví ve Zlínském kraji.

 • Nový přítroj pro CEITEC

  19:33 do playlistu

  Nový přítroj pro CEITEC
  Umí zobrazit předměty tisíckrát menší, než je tloušťka lidského vlasu. Přístroj zvaný nano-tomograf teď získali vědci z Vysokého učení technického v Brně. Poskytl jim ho japonský výrobce - jako jediné instituci mimo Japonsko.

 • Sázka na netradiční propagaci

  21:21 do playlistu

  Sázka na netradiční propagaci
  Pomyslný souboj baletky a tanečnice moderního twerku. Provokativní video natočil balet brněnského národního divadla. Mladým lidem má ukázat, že v repertoáru najdou vedle klasiky i moderní kusy.

Přehrát vše

Související