iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
3. 9. 2014
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1882
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Smrt dvou Čechů na Ukrajině

  1:05 do playlistu

  Smrt dvou Čechů na Ukrajině
  Nejméně dva Češi zřejmě zemřeli v bojích na Ukrajině. Podle informací dobrovolníků z řad proruských separatistů pocházel jeden z mužů z Brna.

 • Dva roky od vypuknutí metanolové aféry

  5:32 do playlistu

  Dva roky od vypuknutí metanolové aféry
  Dnes jsou to přesně dva roky, kdy v Havířově zemřel 62ti letý muž - první oběť tzv.metanolové kauzy, která se stala jednou z největších tragédii v historii České republiky.

 • Na jižní Moravě přibývá otrav houbami

  10:36 do playlistu

  Na jižní Moravě přibývá otrav houbami
  Na jižní Moravě přibývá otrav houbami. Jen za srpen mykologové pomáhali lékařům s řešením víc než padesáti případů. Služeb houbařské poradny ale využívají kromě nemocnic především samotní houbaři.

 • Autosedačka díky sbírce ČT

  12:42 do playlistu

  Autosedačka díky sbírce ČT
  Speciální autosedačku dnes předali zástupci brněnského sdružení Logo otci devítileté Zlatky, která je částečně ochrnutá na všechny končetiny.

 • Želešice potřebují obchvat

  15:15 do playlistu

  Želešice potřebují obchvat
  Sedm a půl tisíce aut z toho devět set nákladních projede každý den centrem Želešic na Brněnsku. Na výrazný nárůst vozidel poukázalo červencové měření.

 • Porevoluční kostely a kaple

  18:20 do playlistu

  Porevoluční kostely a kaple
  Víc než 50 nových sakrálních staveb vzniklo po Sametové revoluci na území brněnské diecéze. Většina nových kostelů a kaplí se podařilo postavit díky sbírkám od věřících. Novým trendem jsou kostely na sídlištích.

 • Židovské památky v Holešově

  20:48 do playlistu

  Židovské památky v Holešově
  Kromě nových duchovních staveb je Morava bohatá i na proslulá poutní místa. Vedle těch známých, jakou jsou například sv. Hostýn nebo Velehrad zde existují místa důležitá pro jiná náboženská vyznání.

 • Bedřichovice slavily obecní svátek

  22:31 do playlistu

  Bedřichovice slavily obecní svátek
  Obyvatelé Bedřichovic na Brněnsku šli dnes k volbám – ty komunální je sice, stejně jako další obce, čekají až v říjnu, už dnes si ale hlasování mohli vyzkoušet ve volbách recesistických.

Přehrát vše

Související