iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
28. 8. 2014
na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
1843
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

27 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Přípravy na začátek školního roku

  1:31 do playlistu

  Přípravy na začátek školního roku
  I letos řeší rodiče stejný problém jako dřív – ne pro všechny jejich potomky bude místo ve školkách. Každým rokem je totiž potřebuje víc dětí.

 • Zlínská rally před startem

  8:57 do playlistu

  Zlínská rally před startem
  Deseti-tisíce fanoušků automobilového sportu míří do Zlína na 44. ročník Barum Czech Rally. Kromě rychlostních zkoušek tento sportovní podnik přinese ale taky určitá omezení a to i v centru města.

 • Sčítání komárů

  11:10 do playlistu

  Sčítání komárů
  Komárů na jihu Moravy oproti předchozím rokům výrazně ubylo. Kolik jich je a jaké přenášejí viry, zjišťují vědci z Břeclavska pomocí speciálních pastí.

 • Lepší soužití s Romy

  13:10 do playlistu

  Lepší soužití s Romy
  V Břeclavi se daří zlepšovat vztahy místních Romů s většinovou společností. Ty se nejvíc zhoršily před dvěma lety, když si patnáctiletý chlapec vymyslel napadení Romy.

 • Referendum kvůli drahé vodě

  15:13 do playlistu

  Referendum kvůli drahé vodě
  Příliš vysokou cenu za vodu musí dnes řešit zastupitelstvo v Černé Hoře. Obyvatelé městyse požadují vyhlášení referenda o tom, jestli vystoupit z blanenského svazku vodovodů a kanalizací, kterému za vodu platí.

 • Napadla celníka, hrozí jí čtyři roky

  17:47 do playlistu

  Napadla celníka, hrozí jí čtyři roky
  Až na čtyři roky do vězení za napadení celníka může jít Drahomíra Pokorná z Velké Bíteše. Ve svém obchodě s extrakty z léčivých bylin muži zranila ruku.

 • V Pavlově vyroste archeopark

  20:28 do playlistu

  V Pavlově vyroste archeopark
  Přímo na sídlišti lovců mamutů v Pavlově u Mikulova vyroste nový archeopark za sto milionů korun. Ukáže, jak před třiceti tisíci lety lidé pod Pavlovskými kopci žili.

 • Přípravy na divadelní sezonu

  22:19 do playlistu

  Přípravy na divadelní sezonu
  Národní divadlo Brno se chystá na první sezonu, která vznikla plně v režii nového ředitele Martina Glasera. Diváky chce lákat novou kampaní, které propůjčili své tváře dosud neznámí pracovníci divadla.

Přehrát vše

Související