iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
27. 8. 2014
na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
1154
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

27 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Bezpečnost na přechodech

  1:17 do playlistu

  Bezpečnost na přechodech
  Nebezpečné přechody pro chodce trápí desítky obcí na Vysočině. Ty nejrizikovější na silnicích I. tříd dokonce nechal kraj loni zrušit. Bezpečí na přechodech je tématem dnešních Událostí v regionech.

 • Čínská delegace na Moravě

  9:43 do playlistu

  Čínská delegace na Moravě
  Víno, traktory ale taky turistika a lázeňství. O to vše z jižní Moravy mají zájem Čínští investoři. Návštěva ze dvou Čínských provincií - Šinjan a Chajnan - dnes s vedením kraje domlouvala budoucí obchodování s jihomoravskými firmami.

 • Trest za experiment s léky

  13:12 do playlistu

  Trest za experiment s léky
  Sedmiletým vězením potrestal krajský soud ve Zlíně Evžena Sedláře, který zorganizoval tragický experiment s léky proti bolesti. Po jejich smíchání s alkoholem zemřel na jaře osmnáctiletý mladík z Luhačovic na Zlínsku.

 • Potíže s parkujícími kamiony

  16:59 do playlistu

  Potíže s parkujícími kamiony
  Kamiony parkující v ulicích obytných čtvrtí. Takový problém řeší třeba obyvatelé brněnské Lesné. Podle občanských iniciativ ohrožují parkující kolosy bezpečnost provozu, cedule - zákaz stání - tam ale pořád chybí.

 • Objevený Masarykův podpis

  19:18 do playlistu

  Objevený Masarykův podpis
  Přesně před dvěma měsíci se dostaly na světlo zakládací listiny Masarykovy univerzity. Dnes už listiny prošly rukama restaurátorů a díky jejich péči odhalily i poslední neznámou – podpis prezidenta Masaryka.

 • Nové parkoviště pro Pernštejn

  22:30 do playlistu

  Nové parkoviště pro Pernštejn
  Do příštího léta bude mít hrad Pernštejn vlastní parkoviště skoro pro 100 aut. Stání vznikají po víc než 10ti letech, kdy místní marně sháněli peníze.

 • Kresby slavného jazzmana

  24:15 do playlistu

  Kresby slavného jazzmana
  Free Jazz Trio. Olomoucká jazzová kapela aktivně působící už od roku 1971. Jejím kapelníkem a zároveň vůdcem byl saxofonista Milan Opravil. Jeho tvorbu po dvou letech od jeho smrti teď připomíná výstava v olomoucké galerii Caesar.

Přehrát vše

Související