iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
26. 8. 2014
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1158
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

27 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Kontroly koncesí na prodej lihu

  1:12 do playlistu

  Kontroly koncesí na prodej lihu
  Restaurace, bary i veškeré prodejny s lihovinami jsou teď pod drobnohledem kontrolorů z živnostenských úřadů. Podle ministerstva průmyslu a obchodu si totiž koncesi na tvrdý alkohol vyřídilo o polovinu míň obchodníků než byly původní odhady.

 • Z ústavů do chráněného bydlení

  8:58 do playlistu

  Z ústavů do chráněného bydlení
  Konec ústavů pro zdravotně postižené starého typu. Náhradou je chráněné bydlení mezi zdravými lidmi. Zlínský kraj už příští rok zruší dva velké ústavy v Zašové a Velehradě.

 • Nejchladnější den prázdnin

  11:50 do playlistu

  Nejchladnější den prázdnin
  Česká republika zažila zatím nejchladnější den letošních prázdnin. Průměrná teplota se pohybovala mezi dvanácti až šestnácti stupni. Koupaliště předčasně ukončují sezónu, lékařské ordinace se zase začínají plnit pacienty s nachlazením.

 • Výpověď pro lodního dopravce

  14:18 do playlistu

  Výpověď pro lodního dopravce
  Jeden z provozovatelů lodní dopravy na Vranovské přehradě Martin Balík musí do pátku vyklidit prostory u hráze přehrady, kde kotví své lodě. Výpověď z nájmu mu zaslalo Povodí Moravy.

 • Ranč v Klentnici v ohrožení

  17:14 do playlistu

  Ranč v Klentnici v ohrožení
  Ranči v Klentnici na Mikulovsku, který dodnes fungoval na dobré slovo a výjimky ochranářů, hrozí zrušení. Zdeněk Veselský vyklidil před dvaceti lety z vápencového lomu skládku a mimo jiné k němu pravidelně jezdí postižení na koně.

 • Spor o napoleonskou výstavu

  19:50 do playlistu

  Spor o napoleonskou výstavu
  Spor o napoleonskou expozici mezi vedením Slavkova u Brna a autory původní předlohy výstavy by mohl dopadnout smírem. Vyplynulo to z dnešního jednání u krajského soudu v Brně.

 • Poezie brněnských strážníků

  22:51 do playlistu

  Poezie brněnských strážníků
  Tisíce lidí se na Facebooku baví poezií brněnských strážníků. Skupina nadšenců začala policejní svodky přetvářet v básně s volným veršem, které se chystají vydat i knižně.

Přehrát vše

Související