iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
19. 8. 2014
na ČT1

1 2 3 4 5

0 hlasů
1140
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

27 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Likvidace ekologických zátěží

  1:17 do playlistu

  Likvidace ekologických zátěží
  Šlapanice na Brněnsku dostaly od ministerstva financí špatnou zprávu. Nezaplatí další likvidaci jedovatých látek, kterými je zamořená půda pod částí města.

 • Střecha pro barokní kapli

  12:40 do playlistu

  Střecha pro barokní kapli
  257 let - tak dlouho stojí kaple svatého Antonína nad Dolními Kounicemi na Brněnsku. Generální opravou ale prochází až teď. Současné práce na střeše barokní památky komplikuje počasí.

 • Myslivcům chybí peníze na pachové ohradníky

  14:54 do playlistu

  Myslivcům chybí peníze na pachové ohradníky
  Myslivcům na jižní Moravě chybí peníze na takzvané pachové ohradníky. Pokud nezískají krajskou dotaci, musí je kupovat sami. Proto se stává, že po první aplikaci ohradníky kolem silnic už neobnovují.

 • Spor o děkna může skončit u soudu

  16:52 do playlistu

  Spor o děkna může skončit u soudu
  Až u soudu by mohl skončit spor o děkana brněnské architektury. Na ten se chtějí obrátit odpůrci zvoleného Rostislava Koryčánka v případě, že by ho rektor univerzity skutečně do funkce jmenoval. Tvrdí, že volba nebyla regulérní.

 • Zakázaná výstava znovu přístupná

  19:09 do playlistu

  Zakázaná výstava znovu přístupná
  Výstava polské umělkyně Natálie LL ve zlínské galerii je překvapivě znovu otevřená. Před týdnem ji přitom na popud vedení kraje předčasně ukončili.

 • Muzeum techniky v Telči

  22:00 do playlistu

  Muzeum techniky v Telči
  Historická auta a motorky, ale taky hračky nebo přístroje běžné denní potřeby - to všechno obsahuje nevšední kolekce sběratele Aleše Wimmera.

 • Taneční festival Move the City

  23:57 do playlistu

  Taneční festival Move the City
  Brno hostí už druhý ročník mezinárodního festivalu taneční improvizace Move the city. Tanečníci, ale taky architekti nebo designéři se snaží svými pohyby vyjádřit to, jak na ně působí významné budovy a ulice.

Přehrát vše

Související