iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
24. 6. 2014
na ČT1

1 2 3 4 5

2 hlasy
1456
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Vyšetřování tragické nehody

  1:24 do playlistu

  Vyšetřování tragické nehody
  Policisti už vyslechli řidiče - viníka včerejší tragické nehody u Ivaně na Brněnsku. Vypovídali i učitelé. Proč se neštěstí stalo, ale pořád není jasné.

 • Roste zájem o obor kominík

  9:39 do playlistu

  Roste zájem o obor kominík
  Jen na jižní Moravě pracuje 170 kominíků. Přitom ještě před deseti lety jich bylo třikrát míň a do učení se nehlásil vůbec nikdo. Teď mladé lidi lákají moderní technologie.

 • Špatná péče o seniory

  12:18 do playlistu

  Špatná péče o seniory
  Neodborná péče, přivazování na lůžko, zabavený celý důchod. To jsou jen tři příklady z mnoha prohřešků, které ombudsmanka Anna Šabatová objevila v neregistrovaných domovech pro seniory.

 • 9 let stará vražda před soudem

  14:52 do playlistu

  9 let stará vražda před soudem
  Devět let starou brutální vraždu podnikatele z Otrokovic řeší zlínský krajský soud. Podle obžaloby vraždil osobní strážce oběti - Martin Bódiš. Až letos ho odhalil policejní tým Tempus.

 • Klasifikace dětí v nemocnicích

  16:46 do playlistu

  Klasifikace dětí v nemocnicích
  Dlouhodobě hospitalizovaným žákům a žákyním odpadá stres spojený s klasifikací. Víc škol na jižní Moravě než dřív jim totiž uznává známky, které získají v nemocnici. Děti pak nemusí na přezkušování a můžou se po nemoci vrátit mezi své spolužáky.

 • Nová sportovní hala v Hranicích

  18:57 do playlistu

  Nová sportovní hala v Hranicích
  Z chátrající tělocvičny ji vybudovala obecně prospěšná společnost, která si ji pronajala od Olomouckého kraje na 20 let a za své vlastní peníze ji opravila.

 • Židovské památky po rekonstrukci

  21:12 do playlistu

  Židovské památky po rekonstrukci
  Tři významné židovské památky v Jihomoravském kraji po rekonstrukci otevřely. Letos tak můžou turisté znovu vidět mikulovskou a boskovickou synagogu. A v Boskovicích navíc i židovský obecní dům.

Přehrát vše

Související