iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
25. 4. 2014
na ČT1

1 2 3 4 5

2 hlasy
989
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Boj obcí proti kamionové dopravě

  1:30 do playlistu

  Boj obcí proti kamionové dopravě
  Obcím u dálnice D2 pořád chybí poslední povolení k omezení tranzitní dopravy. Nezískaly ho ani dnes - na schůzce starostů se šéfem odboru správních věcí a dopravy v Břeclavi. Téma dnešních Událostí regionech.

 • Policie odhalila pěstírnu marihuany na Vyškovsku

  8:41 do playlistu

  Policie odhalila pěstírnu marihuany na Vyškovsku
  Policisti objevili největší pěstírnu marihuany na Vyškovsku za posledních pět let. Objevili ji v rodinném domě, který si pronajala rodina cizinců přímo ve Slavkově u Brna.

 • Fotbalový trenér na vozíku

  11:08 do playlistu

  Fotbalový trenér na vozíku
  Velmi svérázného trenéra mají fotbalisté Jevišovic - kouč Zdeněk Macháček je totiž po úrazu páteře upoutaný na invalidní vozík.

 • Zlín očekává páté hokejové finále

  13:45 do playlistu

  Zlín očekává páté hokejové finále
  Už za několik minut začne netrpělivě očekávaný duel mezi zlínskými hokejisty a brněnskou Kometou. Zlín zatím v sérii vede 3:1 na zápasy. pokud dnes doma vyhraje, bude mistrem extraligy.

 • V Blansku soutěžili vodicí psi

  17:12 do playlistu

  V Blansku soutěžili vodicí psi
  Dvacítka nevidomých z celé republiky se dnes sjela do Blanska. Jejich psi se tam utkali o titul nejlepšího vodícího psa. Výcvik takového pomocníka trvá víc než dva roky, poslední dobou ale počet zájemců o vodící psi klesá.

 • Mobilní aplikace pozná rostlinu

  19:29 do playlistu

  Mobilní aplikace pozná rostlinu
  Mobilní aplikaci na rozpoznávání rostlin spustili brněnští studenti. Lidé ji teď na jaře používají stále častěji, tvůrcům se tak investice začíná vracet. Denně zpracují kolem stovky dotazů na druh rostliny.

 • My fair lady ve Zlíně

  21:13 do playlistu

  My fair lady ve Zlíně
  Legendární americký muzikál My fair lady nestárne ani víc než půl století od svého prvního uvedení. Nejnověji po něm sáhlo zlínské Městské divadlo. V jeho pojetí má být pohádka o proměně chudé květinářky v noblesní dámu ještě pohádkovější.

Přehrát vše

Související