iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
24. 3. 2014
na ČT1

1 2 3 4 5

2 hlasy
951
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Chovy zvířat v regionu stagnují

  1:10 do playlistu

  Chovy zvířat v regionu stagnují
  Větší stáda, víc chovatelů ovcí. Jejich počet v Česku každoročně roste. Jen na jižní Moravě jich zemědělci chovají 10 tisíc. A ovce mají široké využití. Chov hospodářských zvířat je tématem dnešních Událostí v regionech.

 • Začaly další opravy na D1

  6:42 do playlistu

  Začaly další opravy na D1
  Na dálnici D1 u Jihlavy začaly práce na modernizaci úseku - ve směru na Prahu se jezdí v jednom pruhu. Dělníci tam postupně rozmístí provizorní svodidla a do konce týdne svedou celou dopravu do jedné poloviny dálnice.

 • Znojmo stále nemá peníze na dokončení stadionu

  10:02 do playlistu

  Znojmo stále nemá peníze na dokončení stadionu
  Znojemský fotbalový klub stále nesehnal 90 milionů korun na opravu tamního stadionu. Na ministerstvu financí neuspěl, o peníze proto žádá resort školství. Rekonstrukce stadionu je podmínkou pro setrvání v nejvyšší soutěži.

 • Seniory učí pracovat s počítačem studenti

  12:04 do playlistu

  Seniory učí pracovat s počítačem studenti
  Jak odeslat email nebo vyhledat jízdní řád na internetu - pro dnešní středoškoláky běžná věc, pro seniory často problém. Na střední škole informatiky v brněnském Komíně oboje spojili dohromady - seniory tam učí pracovat s počítačem studenti.

 • Netransparentní čerpání dotací v Tkáňovém centru

  14:36 do playlistu

  Netransparentní čerpání dotací v Tkáňovém centru
  Netransparentním čerpáním dotací na vědu a výzkum ve prospěch soukromé společnosti se dnes večer bude zabývat pořad Reportéři ČT. Jde o firmu, která před čtyřmi lety převzala činnost státní tkáňové banky.

 • Z budovy soudu chce podnikatel vybudovat minipivovar

  18:30 do playlistu

  Z budovy soudu chce podnikatel vybudovat minipivovar
  Z budovy bývalého soudu v centru Zlína možná bude minipivovar. Areál je už přes deset let prázdný. Radnice se ho několikrát snažila prodat - marně. Případnému investorovi město dokonce na své náklady vyřídilo demolici.

 • Divadelní představení v bytě

  22:05 do playlistu

  Divadelní představení v bytě
  Městské divadlo ve Zlíne nastudovalo konverzační drama - Manželské vraždění. Hraje se ale na netradičním místě - ve čtvrtém patře moderního loftového bytu v centru Zlína.

Přehrát vše

Související