iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
10. 3. 2014
na ČT1

1 2 3 4 5

1 hlas
1680
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Boj proti hazardu pokračuje

  1:22 do playlistu

  Boj proti hazardu pokračuje
  O osudu kasina v Bobycentru dnes rozhodovali zastupitelé brněnské části Královo pole. Ti na konci minulého roku zakázali veškeré herny na svém území. Hazard opět tématem Událostí v regionech.

 • Kde na Zlínsku herny přibyly

  5:32 do playlistu

  Kde na Zlínsku herny přibyly
  Z míst, odkud je vyhnaly nové vyhlášky, se herny stěhují tam, kde zatím žádná regulace neplatí. Projevilo se to třeba v Holešově na Kroměřížsku.

 • Veslí nad Moravou řeší problémy s majitelem zámku

  10:31 do playlistu

  Veslí nad Moravou řeší problémy s majitelem zámku
  pory mezi radnicí ve Veselí nad Moravou a majiteli tamního zámku pokračují. Firma Wessels, která památku před lety získala v dražbě, nejspíš přijde o tři budovy, které k zámku přiléhají.

 • V Hustopečích se mladí lidé učí šít kroje

  13:12 do playlistu

  V Hustopečích se mladí lidé učí šít kroje
  V Hustopečích na Břeclavsku se mladí lidé čím dál víc zajímají o folklorní tradice. Radnice tam teď spouští projekt, při kterém se mladí budou učit od starších generací šít kroje, oblékat se do nich a starat se o ně.

 • Soud kvůli prodeji nebezpečného lihu

  15:34 do playlistu

  Soud kvůli prodeji nebezpečného lihu
  Případ, který souvisí s metanolovou aférou, začal řešit olomoucký Krajský soud. Stanuli před ním provozovatel smíšeného zboží a prodavačka z Olomouce. Oba podle obžaloby prodávali rum a vodku obsahující metylalkohol.

 • Obrazy z valtického sympozia jsou zničené

  17:36 do playlistu

  Obrazy z valtického sympozia jsou zničené
  Neznámý vandal poničil několik obrazů současných českých výtvarníků na zámku ve Valticích. Velkoformátové malby, které tam malíři tvořili od roku 1992, někdo neodborně vytrhal z rámů a teď nejsou k nalezení.

 • Rozkvetly bledule v Chlébském

  19:40 do playlistu

  Rozkvetly bledule v Chlébském
  V Údolí Chlébského potoka na pomezí Jihomoravského kraje a Vysočiny vykvetly tisíce chráněných bledulí jarních. V tamní rezervaci budou k vidění ještě minimálně čtrnáct dní.

 • Začal 5. ročník Týdne výtvarné kultury

  21:30 do playlistu

  Začal 5. ročník Týdne výtvarné kultury
  Brno čeká sedm dní plných výstav, workshopů, videoprojekcí a komentovaných prohlídek. Začal Týden výtvarné kultury. Pátý ročník této akce se opět snaží o propojení uměleckých oblastí a o šíření umění mimo galerie.

Přehrát vše

Související