iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
17. 2. 2013
18:00 na ČT24

1 2 3 4 5

1 hlas
859
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

26 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Výbuch plynu ve Frenštátu pod Radhoštěm

  0:46 do playlistu

  Výbuch plynu ve Frenštátu pod Radhoštěm
  Policie stále pohřešuje pět lidí z panelového domu ve Frenštátu pod Radhoštěm. Výbuch a následný požár v něm nepřežil jeden člověk, 11 je zraněno.

 • Výbuch ve Frenštátě pod Radhoštěm

  2:13 do playlistu

  Výbuch ve Frenštátě pod Radhoštěm
  Živě z místa informuje redaktor ČT Tomáš Vzorek.

 • Nepovolená diskotéka v centru Zlína.

  3:20 do playlistu

  Nepovolená diskotéka v centru Zlína.
  Lidé si stěžují na hluk a nepořádek v okolí. Hasiči upozorňují na nedostatečná protipožární opatření. A hlídky městské policie se hlavně o víkendu nezastaví.

 • Riskování na sjezdovkách

  5:39 do playlistu

  Riskování na sjezdovkách
  Na sjezdovkách přibývá zbytečných úrazů, za kterými stojí riskování a bezohlednost. Sportovci mluví o adrenalinovém dobrodružství. Horská služba volá po dodržování základních pravidel bezpečnosti. Ta by se už brzo mohla stát součástí zákona.

 • Králova řeč

  7:25 do playlistu

  Králova řeč
  Králova řeč – známá jako oscarový film s Colinem Firthem v hlavní roli – míří i na česká jeviště. Za měsíc hru o koktajícím králi uvede brněnské národní divadlo v režii Martina Stropnického.

 • Objev planetky

  10:07 do playlistu

  Objev planetky
  Jihočeští astronomové z hvězdárny na Kleti objevili tisící planetku. Zařadili se tak do první dvacítky světových observatoří.

 • Pohřeb 380ti koster

  11:55 do playlistu

  Pohřeb 380ti koster
  Pohřeb tři sta osmdesáti mrtvých chystají v Děčíně. Kostry přes dvacet let ležely v muzejním depozitáři. Skupina patriotů chce aktem upozornit, že se v Česku s lidskými ostatky nalezenými při vykopávkách nezachází důstojně.

 • Závod lyžařů a koní

  13:38 do playlistu

  Závod lyžařů a koní
  V Martinicích v Krkonoších se závodilo v Horse Skijéringu. Jde o typicky severský sport, kdy lyžaře táhne kůň s jezdcem. Právě v Martinicích chtějí z koňského lyžování udělat tradici.

 • Noc polárníka

  15:20 do playlistu

  Noc polárníka
  Noc polárníka je teď možné zažít v Krkonoších. V neobvyklém hotelu ve sněhu a na sněhu, který štáb České televize objevil vysoko nad Špindlerovým Mlýnem.

 • 80. výročí Punkevních jeskyní

  16:49 do playlistu

  80. výročí Punkevních jeskyní
  Už osmdesát let mohou lidé Punkevní jeskyně v Moravském Krasu objevovat i po řece. Poprvé se po ní lidé projeli v roce 1933. Dnes je napodobili otužilci, kteří si ve třístupňové vodě výročí připomněli.

 • Jeskyňáři objevili nové prostory

  18:33 do playlistu

  Jeskyňáři objevili nové prostory
  Nikoliv v jeskyni, ale ve vinném sklepě objevili jeskyňáři Na Turoldu novou místnost. Zchátralý sklep teď upraví a budou v něm turistům nabízet víno.

 • Veletrh v Lysé nad Labem

  20:12 do playlistu

  Veletrh v Lysé nad Labem
  Turistická nabídka regionů v Lysé nad Labem. O víkendu si lidi na tamním veletrhu mohli naplánovat výlet nebo dovolenou v Česku. Přišly jich tisíce.

 • Dílna na dinosaury

  21:48 do playlistu

  Dílna na dinosaury
  Přes třicet nových dinosaurů připravují pro letošní sezónu v jediné české dílně v Plzni. Třicet tun vážící modely se rozvezou do pěti českých a dvou slovenských dinosauřích expozic.

Přehrát vše

Související