iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
6. 8. 2011
18:00 na ČT24

1 2 3 4 5

0 hlasů
867
zhlédnutí

Události v regionech (Brno)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji.

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Pád střechy zabil dítě

  0:42 do playlistu

  Pád střechy zabil dítě
  Rodinná tragédie se stala v Horních Bludovicích u Havířova. Během rekonstrukce rodinného domu se tam propadla střecha. Na místě zemřelo dítě, dva dospělí byli zraněni.

 • Celní razie na tržnici v Hatích

  2:04 do playlistu

  Celní razie na tržnici v Hatích
  Jedna z největších tržnic v Česku – Hatě na Znojemsku – dnes zažila razii celní správy. Probíhá už od dopoledních hodina a celníci ještě stále neodjeli.

 • Policie kontrolovala motorkáře

  3:25 do playlistu

  Policie kontrolovala motorkáře
  ihočeští policisté na dnešní odpoledne vyhlásili akci Adrenalin a už potřetí v letošním roce se zaměřili na motocyklisty. Chtějí tak mezi nimi docílit nižší nehodovosti.

 • Příznivci motokrosu obsadili Loket

  4:59 do playlistu

  Příznivci motokrosu obsadili Loket
  Loket na Sokolovsku je v obležení příznivců motokrosu. Na seriálový závod mistrovství světa se sem sjelo na 20 tisíc lidí. To je pětkrát víc, obyvatel městečka.

 • Nebezpečné lampy v Pardubicích

  6:51 do playlistu

  Nebezpečné lampy v Pardubicích
  V Pardubicích obnovují zastaralé pouliční osvětlení. Některé lampy se před časem dokonce uvolnily a spadly na zem. Omezený rozpočet ale městu dovoluje obnovu jen tam, kde je ohrožena bezpečnost lidí.

 • Setkání majitelů veteránů

  8:23 do playlistu

  Setkání majitelů veteránů
  Majitelé aut vyrobených před rokem 1918 se sjeli do Jičína. Na pátý ročník akce nazvané Loukotě a řemeny dorazily stroje z Česka i ze Slovenska.

 • Virtuos vede kurzy pro děti

  10:06 do playlistu

  Virtuos vede kurzy pro děti
  18 talentovaných houslistů z celé České republiky tráví prázdniny v Luhačovicích. Lázeňské město hostí už tradiční Akademii Václava Hudečka.

 • Památník obětem nehody vlaku ve Studénce

  12:27 do playlistu

  Památník obětem nehody vlaku ve Studénce
  Přesně tři roky uplynou v pondělí od tragédie mezinárodního rychlíku ve Studénce. Přímo na místě si dnes památku osmi mrtvých i osudy bezmála stovky zraněných připomněli účastníci neštěstí i jejich blízcí.

 • Lepší ochrana proti povodním

  14:37 do playlistu

  Lepší ochrana proti povodním
  Na řece Ohři budou mít přesnější a rychlejší informace o povodních. Velká voda přichází z velké části z hřebenů Krušných hor. Právě tam zřídil Český hydrometeorologický ústav srážko-měrnou stanici.

 • Prostitutky obsadily jižní Čechy

  16:14 do playlistu

  Prostitutky obsadily jižní Čechy
  Největší problémy s prostitucí mají na jihu Čech. Tvrdí to občanské sdružení Rozkoš bez rizika, které ji monitoruje. Prostitutky se tam velmi rychle střídají a sledovat jejich zdravotní stav je skoro nemožné.

 • Historici vyzvedli torzo letadla

  18:00 do playlistu

  Historici vyzvedli torzo letadla
  Objev, který připíše k letecké válečné historii další kapitolu. Od roku 1945 až dodnes bylo pohřbeno torzo německé stíhačky na poli u Telnice na Brněnsku.

 • Hubeníá slimáků zabralo

  19:36 do playlistu

  Hubeníá slimáků zabralo
  Loňská celoplošná akce na hubení slimáků ve Stříteži na Jihlavsku byla velmi úspěšná. Škůdce tam letos výrazně ubylo. Unikátní metodu využívají po vzoru Stříteže i další zahrádkáři v zemi.

 • Historické vlaky v Bezdružicích

  21:23 do playlistu

  Historické vlaky v Bezdružicích
  Malí i velcí milovníci železnice se sjeli do Bezdružic na Tachovsku. O víkendu se tu totiž koná tradiční prázdninová akce – Bezdružické parní léto.

 • Muzeum ukázalo obří mozaiku

  23:03 do playlistu

  Muzeum ukázalo obří mozaiku
  Severočeské muzeum v Liberci představuje nový exponát – a velký. Skleněnou mozaiku Josefa Kaplického, otce dnes známějšího architekta, která na sklonku 50. let zazářila na bruselské výstavě Expo.

Přehrát vše

Související