iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
21. 2. 2012
22:30 na ČT2

1 2 3 4 5

4 hlasy
4166
zhlédnutí

Q

Divortium

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Nevěra

  1:24 do playlistu

  Nevěra
  V tomto dílu se podruhé v rámci šestidílného seriálu vydáme do mnoha tabu opředeného světa vztahů a sexuality. Přiblížíme si nejrůznější pravidla partnerského soužití tak, jak na ně lidé nahlížejí v kulturách odlišných od té naší, středoevropské, s tím, že tentokrát se detailně zaměříme na to, jak se v různých částech světa lidé rozcházejí, odlučují, rozvádějí a také jak jiné kultury reagují na partnerskou nevěru. Postupně o svých postřezích pohovoří herečka Anife Vyskočilová, brazilský novinář Fabiano Golgo, mongolista Vladimír Weigert s manželkou Uranbileg, romský aktivista David Tišer, Soňa Čermáková a Kokok Suratmoko, Mohammad Zarghami, Karima a Issa Sadio, Trang Nghiem a Do Duy Hoang z Vietnamu nebo v česku žijící Slovinec, cestovatel a motorkář Igor Brezovar.

 • Report

  14:30 do playlistu

  Report
  Pokračováním seriálu, mapujícího českou queer klubovou scénu, se s Honzou Valderem přeneseme na patrně nejstarší pravidelný event, party Lollypop v pražské Radosti FX.

 • Art

  18:00 do playlistu

  Art
  A s režisérem Miroslavem Bambuškem se v Meetfactory podrobněji podíváme na zákulisí vzniku temné divadelní adaptace románu Michala Witkowského "Chlípnice", která se v divadle jmenuje Buzní kříž.

Přehrát vše

Související