iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
24. 2. 2011
22:50 na ČT2

1 2 3 4 5

20 hlasů
6539
zhlédnutí

Q

Tělo/duše

25 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • CZ Medvědi

  0:57 do playlistu

  CZ Medvědi
  Čeští medvědi tedy tzv. bears jakoby neexistovali. Jsou zalezlí ve svých norách a spí hlubokým zimním spánkem. Přesto se mezi nimi našel Jan Ungrman, který navázal na zaniklou skupinu Czech Bears, a založil CZ Medvědy. Jakým činnostem se tohle sdružení věnuje? Jsou medvědi vyčleněni z českého gay života? A jak se takový medvěd vůbec pozná? Podle těla anebo duše?

 • LOGOS ČR

  7:28 do playlistu

  LOGOS ČR
  Že nelze být homosexuálem a zároveň křesťanem? Omyl! Ekumenické sdružení LOGOS ČR sdružuje právě homosexuály s darem víry. Jak LOGOS vznikl? Vychází mu rezervovaná církev vstříc? Směřuje lidstvo k ateismu nebo naopak k obrodě víry?

 • She Mon

  13:01 do playlistu

  She Mon
  She Mon zkoumá hranice své tělesnosti. Tělesnými modifikacemi přetváří sebe i druhé. Co si pod pojmem „tělesné modifikace“ představit? Co lze zažít skrze prožitek bolesti? Jde o rituál anebo náboženství?

 • Třicátá Marinina láska

  20:07 do playlistu

  Třicátá Marinina láska
  Viktorie Čermáková a Karel Steigerwald s Divadelním studiem Továrna připravili představení na Nové scéně Národního divadla podle kultovního románu Vladimira Sorokina Třicátá Marinina láska. Marina rozmělňuje své tělo i duši v devětadvaceti lesbických vztazích, ale v žádném z nich nenalézá lásku. Co je tou třicátou láskou?

 • Daniel Nekonečný

  24:35 do playlistu

  Daniel Nekonečný
  A jako bonus se Daniel Nekonečný, zakladatel Královské vibrační skupiny a šiřitel nekonečných rozkoší, telepatickým mostem spojí s diváky Qéčka, aby společně odhalili tajemství, kterak dosáhnout harmonie duše a těla.

Přehrát vše

Související