iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
21. 3. 2009
12:35 na ČT1

1 2 3 4 5

76 hlasů
10142
zhlédnutí

Dobrá rada nad zlato

Česnek pokojový — Kniha hubnutí — Průklest sadu — Otvory na hmoždinky — Ševcovský mls

25 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Škola květin

  1:52 do playlistu

  Škola květin
  V rubrice Škola květin odborník Jakub Krulich prozradí, jak praktické je pěstování česneku pokojového. Je to novinka, která potěší především milovníky česneku v kuchyni. Ve svém bytu můžete po celý rok sklízet nejen chuťově výborné, ale také pěkně vybarvené listy česneku, které když nadrobno nasekáte, můžete použít na zdobení pokrmů, do pomazánek, salátů, zálivek, prostě všude tam, kam dáváte stroužky česneku. Dobré, zdravé i krásné, takové jsou Tulbaghia violacea i zdobnější panašovanými listy Tulbaghia Silver Lace.

 • Náš host

  3:53 do playlistu

  Náš host
  Hostem pořadu je redaktorka časopisu Receptář Soňa Havlová. S Jiřinou Bohdalovou prolistují zajímavou Tlustou knihu nejen o hubnutí, kterou napsalo sedm renomovaných odborníků přes výživu. Zajímavé jsou také informace o tom, že v dnešní době již existují společnosti, které se zabývají dovozem dietních jídel přímo k osobě, která chce hubnout - a co víc, diety jsou každému zájemci uzpůsobeny individuálně!

 • Zahrada

  8:27 do playlistu

  Zahrada
  V rubrice Zahrada si připomeneme, že v březnu je vhodný čas postarat se o průklest sadu. Jak na to, nám předvede pan profesor Řezníček.

 • Jarmark rad

  13:26 do playlistu

  Jarmark rad
  V Jarmarku rad má hlavní slovo divačka Růžena Janíková z Prahy, která do pořadu zaslala recept na báječný pokrm ze zbylých uvařených brambor. Kdo její Slečnu z fary (tak se jídlo jmenuje) zkusí připravit, nebude litovat.

 • Dobrá rada

  16:18 do playlistu

  Dobrá rada
  Rubrika Dobrá rada má vždy velký ohlas. Bude ho mít určitě i tentokrát, protože pan Petr Běhounek nám radí, co máme dělat, než začneme do stěny vrtat otvory na hmoždinky. Ukáže nám, jak předejít přeseknutí elektrického vedení či provrtání vodovodní trubky.

 • Hit týdne

  17:58 do playlistu

  Hit týdne
  O Hit týdne se postaral pan Vít. Ze zbytku laminátové dřevotřísky velmi jednoduchým způsobem sestavil polici, kterou umístil po straně lednice.

 • Ševcovský mls

  19:53 do playlistu

  Ševcovský mls
  S režisérem Zdeňkem Troškou připraví Jiřina Bohdalová zajímavý pokrm - Ševcovský mls. Základem je vydlabaný hermelín, vyplněný olomouckým syrečkem, který je osmažen v trojobalu jako řízek.

 • Soutěž

Přehrát vše