iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
22. 2. 2007
19:00 na ČT2

1 2 3 4 5

159 hlasů
28010
zhlédnutí

Kauza Uherské Hradiště

Alois Grebeníček - další smutná kapitola z novodobé historie české justice

57 min | další Dokumenty »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Vratislav Václavík 18.11.2018 14:23 (!) reagovat 1 + - 0

Co na to havlisté?

Pan Havel s tím souhlasil, že nebyli potrestáni lidé, kteří mučili elektrickým proudem? Nic proti tomu neudělal. Nic se nezměnilo.

Shlomo 19.8.2012 22:27 (!) reagovat 6 + - 0

Kocourkov - bezpravny stat!!!

Nasel jsem tento program o pet let pozdeji, ale neverim, ze se Ceska Justice rehabilitovala do te miry, aby gangsteri typu Grebenicka, V. Zavadilika a stovky jinych (patrne tisice, kteri spolupracovali, donaseli, udavali) nemeli v nasi republice "cart blanche" a z prekernich situaci se nedostali. A kdyz se podivam na ty dobre vypasene, arogantni advokaty typu Judr. Cestmira Kubata ci fesaka Judr. Jana Mrhlika je me spatne a chtel bych rvat do sveta jak je nemozne,aby byvaly soudci viz soudruzka - pekne baculata mohla poslat byvale pany nad lidmi za bolsevicke ery za zlociny proti lidskosti do vezeni? Ona sama je zabou na prameni. Ona sama by mela sedet!!! Jeden z tech starych postizenych osob, deda v pravem slova smyslu to rekl elegantne "za komunistu by si pro obzalovaneho prijeli a na nejake hloupe omluvenky od lekaru by nebrali ohled - zatkli by dotycneho a sup s nim k vyslechu, na muceni, pokud by nekooperoval a bud by skoncil na provaze nebo v uranovych dolech". Smutny to stav veci a prava!!!! Stydme se!!!

lukas 17.11.2011 15:28 (!) reagovat 7 + - 0

lukas

presne tak potrestat......vsechny ty komunisticke.....!!!!!

Mukl 7.5.2010 21:33 (!) reagovat 1 + - 11

Neblbněte

Proč by vás ti vnuci měli trestat za dnešní záležitosti? Děje se něco tak strašného co by zasluhovalo trestat? Nikdy v lidské společnosti nebylo nic ideálního. Vždy byly války a budou i v budoucnosti. A co čehozločinéhé se dopouštíte za co by vás vnuci měli trestat?

Někdejší Mukl 6.5.2010 23:06 (!) reagovat 4 + - 3

Nic nového, nic divného v Čechách.

Nevěřím svým očím, nevěřím svým uším, když vidím a slyším lidí, kteří se diví, že by se mohli v Českém národě vyskytnou individua, která se vyžívají v nelidském mučení svých spoluobčanu. Ti kteří se tak tomu diví, se vůbec nediví, když to slyší o jiných národech. Mezi Čechy nejsou takové lidské bestie ničím mimořádným. Jenže Češi převelice neradi slyší, že takové zrůdy mezi ními jsou. Stačí jak se češi vyřádili po zkončení války na Německcýh lidech, třebas těch Sudeťácích a dodnes to každého českého "vlastence" rozuří, když nědo o tom zmíní. Přece když to bylo možné na Němcích a to bylo v pořádku, proč by to nebylo možné na Češích? Rozhodně Češi nejsou andělským národem, ale řekl bych že jsou z velké části národem ničemným.
V ČR by to chtělo novou lepší Ústavu a nepustit k jejímu vytvoření bývalé komunisty. Jednou změnou by měla být zrušena doživotnost jednou jmenovaných soudcu. Soudci jsou také jen lidí a jen oni mají zajištěn skvělí život v blahobytu a nedotknutelnost. Jinak to nemá nikdo !

Míla 24.3.2010 13:54 (!) reagovat 8 + - 2

Je to hrůza co mezi nami chodí za ,,LIDI"

Ještě horší je,že nebyli ani potrestáni,a komunisti a jejich příznivci jsou ospravedlňováni.

Pavel 24.3.2010 21:24 (!) reagovat 3 + - 10

Hm

Potrestat? Kdo ví, jak nás možná budou trestat naši vnuci za věci, které děláme dnes v dobré víře.

!ANONYM! 5.12.2009 22:59 (!) reagovat 9 + - 1

===

Ale my jsme na tento film na ZŠ HLUK dívali už dvakrát a taky beseduje s pamětníky jak s fašistických tak komunistických lágrů.

Jen pravda 24.3.2010 14:34 (!) reagovat 4 + - 8

Hm

A co dnešní vězení?Cílené vyhlazování národa.Člověk který spáchá přestupek,je vsazen s "menšinou" do jednoho prostotu a tam bit,bit,mlácen.Věřte,toto se děje i dnes,jen hůř a lépe se to tají.

Mukl 6.5.2010 22:08 (!) reagovat 3 + - 2

"hm" ?

Ty "hm", kolik procent z národa bylo už vyhlazeno?

Pavel 26.9.2009 22:41 (!) reagovat 11 + - 7

Proč?

Proč se takovéto programy neopakují skoro pravidelně a nebo i ve školách v rámci vých.procesu?Vím,že nenajdu odpověď,ale alespoň pokus. Díky

Související