iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
11. 2. 2011
16:00 na ČT1

1 2 3 4 5

15 hlasů
6290
zhlédnutí

Testoviny

Předváděčky I – Homeparty — Předváděčky II – Agent — Dluhy po rozvodu — Mléka a mléčné výrobky — Čistírny

22 min | další Publicistika »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Michaela 13.2.2011 18:19 (!) reagovat 12 + - 3

sehraná reportáž-Machala

Plně souhlasím s paní Stáňou. Ani se nedivím, že vás taková reakce překvapila, když evidentně byla celá reportáž postavená na očernění jména této firmy. Paní se zachovala slušně, situaci vysvětlila a dárky předala. Vaše "odbornice" na kosmetiku vyjádřila pouze svoje subjektivní hodnocení a tomu říkáte profesionální reportáž???

Stáňa 11.2.2011 22:18 (!) reagovat 17 + - 1

sehraná reportáž-Machala

Vážená paní Douchová, o jaké aroganci mluvíte, ta dáma co hodnotí kosmetické produkty si asi v obchodech kupuje šampony , mýdla,prací prášky apod. jenom ekologické. Paní Douchová, co hodnotíte jako výhoný nákup, když k žádnému tlaku i nabídce ze strany zástupkyně nedošlo. Doufám , že společnost Machala Vás bude žalovat, protože ta reportáž je od počátku dobře připravena pro zdiskreditování této společnosti.Jako obchodnice a bývalá bankovní úřednice jsem nezaznamenala nic agresivního .To jste ještě nezažila agresivní přístup bankovních domů , vůči svým zaměstnancům i klientům . Před časem jsem absolvovala takovouto homeparty se svými kolegyněmi právě od této společnosti a rozhodně moje zkušenost není negativní , ba právě naopak. Zajímalo by mne, kolik peněz musel dotyčný pán obdržet, za takto sehranou reportáž.

Související