iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
16. 6. 2017
21:40 na ČT1

1 2 3 4 5

46 hlasů
122401
zhlédnutí

Všechnopárty

Bolek Polívka — Tomáš Hertl — Tereza Nvotová

52 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
odkaz na video zhasnout pomoc zvukový popis

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Jared 22.6.2017 7:00 (!) reagovat 16 + - 38

Zvatlal Polivka

Pan Polivka se zda byt cim dal tim vic a vice alkoholicky uzvatlanym, vsemu se blbe chechtajicim kecalem ktery, alespon v tomto show, neprinesl absolutne nic, lec minimalne inteligentniho, ale ma zrejme strasne silnou - a mylnou, pane Polivka - predstavu, ze je uzasne zabavnej. Nemam nic proti tomutu bodremu zvatlalovi, ale,... tak tohle je jeden z velikanu soucasneho ceskeho herectvi? Pro pana krale!!

permoník 22.6.2017 9:34 (!) reagovat 4 + - 17

Náhodou pan Polívka zahrál toho Heydricha moc dobře, protože, na rozdíl od jiných herců, on čerpá z historických pramenů. Třeba jak tam v té libeňské zatáčce musel Heydrichův řidič zpomalit, a jak Heydrich uviděl Kubiše a pak Gabčíka jak natahuje samopal, tak si to hned začal žehlit a prej *****hošiguttentag. Jenže na Kubiše tohle nezabralo a tak ho máznul bombou.

Hana 23.6.2017 21:12 (!) reagovat 12 + - 5

Ano je, skvělý filmový a divadelní herec a taky inteligentní, zábavný a má nadhled.
PS: Ta show.

Související