iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
4. 2. 2012
18:30 na ČT1

1 2 3 4 5

26 hlasů
84089
zhlédnutí

Kluci v akci

Věčné lahůdky

Salát bohemia — Drůbeží játra a srdíčka na slanině — Srbské vepřové žebírko — Telecí na paprice s domácími nudlemi — Holandský salát

21 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Salát bohemia

  1:51 do playlistu

  Salát bohemia
  Kdo by neměl rád poctivé a vydatné saláty, v nichž se zázračným způsobem propojí mnoho chutí použitých ingrediencí. Tučný sýr a kvalitní šunku osvěží křehce křupavé kousky paprik a cibulek.

 • Srbské vepřové žebírko

  4:56 do playlistu

  Srbské vepřové žebírko
  Další prostá a dokonalá kombinace ingrediencí. Klasickou recepturu se sterilovanými kapiemi jsme doplnili o čerstvé papriky kvůli barvě i chuti pokrmu. Pochutnejte si na dobrých kotletkách, které jsou správě připravené, až se maso od kosti lehce odlupuje a v ústech se rozpadá.

 • Drůbeží játra a srdíčka na slanině

  8:42 do playlistu

  Drůbeží játra a srdíčka na slanině
  Dušené vnitřnosti provází intenzivní příměs slaniny, kterážto má za následek, že chuť pokrmu je tak přitažlivá, až se stává nebezpečně nakažlivou. Finančně i technologicky nenáročné jídlo, na které se zapomíná. Proto jej pojďme společně oprášit a občas ho zařadit do jídelníčku. Je to skutečná lahůdka.

 • Telecí na paprice s domácími nudlemi

  12:40 do playlistu

  Telecí na paprice s domácími nudlemi
  Nepřekonatelný pokrm, který vyniká svojí jemností a lahodnou chutí. Omáčka je smetanová s jemně navinulou chutí. K poctivě připravenému masu perfektně ladí jemné domácí nudle.

 • Holandský salát

  18:48 do playlistu

  Holandský salát
  Majitel vyhlášeného pražského lahůdkářství s prvorepublikovou historií nám prozradil, že mezi nejoblíbenější saláty patří ty majonézové. Proto ani ten nesmí chybět v naší nabídce.

Přehrát vše

Související