iVysílání

internetový magazín
Premiéra:
11. 2. 2010
18:25 na ČT2

1 2 3 4 5

25 hlasů
4511
zhlédnutí

POKR

Dětský domov — Vydavatel — Program Nízkoúrokové úvěry — Minipivovar

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Dětský domov

  1:28 do playlistu

  Dětský domov
  V POKRu už jsme vám představili nejrůznější možnosti podnikání, soukromý dětský domov je tady ale poprvé. I když, slovo podnikání ve smyslu generování zisku, je v tomto případě poněkud nadnesené. Manželé Ochovi se před lety s nadšením pustili do budování zázemí a financování velké rodiny, kterou poskytují dětem, jimž vlastní rodina nebyla dopřána.

 • Rozhovor- 1. část

  6:13 do playlistu

  Rozhovor- 1. část
  Blíží se datum 31.března což je datum podání daňového přiznání pokud podnikatel nevyužije služeb daňového poradce. V průběhu roku 2009 došlo k řadě změn v daňovém zákoně. Co bychom si měli uvědomit při přípravě a sestavování daňového přiznání na daň z příjmů fyzických osob jsme se zeptali ing. Jany Skálové, daňové poradkyně.

 • Vydavatel

  8:12 do playlistu

  Vydavatel
  Přísná kriteria a zásady, kterými se podnikatel řídí, mohou být svazující, omezující a vést i ke stagnaci, přesto jsou podnikatelé, kteří by jinak svou činnost neprovozovali jako spisovatel, vydavatel a distributor v jedné osobě ing.Ivo Stehlík.

 • Rozhovor- 2. část
 • Program Nízkoúrokové úvěry

  15:21 do playlistu

  Program Nízkoúrokové úvěry
  Další program Státního fondu rozvoje bydlení. Žadatelem může být fyzická osoba žijící v manželství nebo samostatná osoba, která trvale pečuje o nezletilé dítě. Věkový limit žadatele je 36 let. Jde o jakousi formu manželské půjčky na koupi bytu, splacení členského vkladu do bytového družstva nebo stavbu rodinného domku.

 • Daňový kalendář
 • Minipivovar

  20:38 do playlistu

  Minipivovar
  V cisterciánském klášteře ve Vyšším Brodě se začalo vařit pivo někdy po roce 1259. Původně jenom pro vlastní potřebu řádových mnichů. Pan Jiří Fojtík je dnes majitelem tohoto unikátního, v jižních Čechách, nejmenšího pivovaru. A v současném zájmu o malé značky piv se mu podnikání daří.

Přehrát vše

Související