ireporter

ZŘÍCENÝ STROP V HOTELU KAVKAZ: Záchranáři pátrali po zavalených lidech

ZŘÍCENÝ STROP V HOTELU KAVKAZ: Záchranáři pátrali po zavalených lidech

09.01.2018 – Martin Dobrovodský

V budově bývalého hotelu Kavkaz na Goetheho náměstí v Mariánských Lázních se v neděli zřítila část stropu. Postup záchranářů a hasičů při prohledávání a demolici nestabilních částí dlouhodobě opuštěného hotelu zaznamenal iReportér Milan Šmejkal.

Ke zřícení tří poschodí v zadním traktu dlouhodobě opuštěného hotelu Kavkaz došlo v nedělních odpoledních hodinách. Na místo okamžitě vyrazili hasiči i speciálně vycvičení psi. Podezření ze zavalení lidí se však nepotvrdilo. Hlavní budova bývalého hotelu poškozená není, statik ale zakázal vstup do zadního křídla, kde se zřítily stropy.

Téměř 200 let starý hotel patřil mezi nejhonosnější budovy ve městě. Na začátku 20. století v něm několikrát nocoval i anglický král Edward VII. Hotel ukončil provoz před 26 lety z ekonomických důvodů. Teď patří lázeňské společnosti s britským vlastníkem. Ten ho chce i po havárii zadního traktu opravit.

Záběry aktuálních zpravodajských událostí posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Nezapomeňte do popisku videa napsat, kdy a kde jste záběry pořídili.

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou Vaše video do zpravodajství České televize!

•    Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu,
•    Natáčejte na šířku,
•    Snažte se udržet Vaše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby,
•    Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

ČT DÉČKO: Proč je, děti, podle vás důležité chránit ohrožená zvířata?

Dětský kanál Déčko vyvěsil pro tento týden téma týkající se ohrožených zvířat určené pro děti. Chráníte společně s vašimi ratolestmi zvířátka? Pošlete nám video přes aplikaci iReportér, odvysilá jej dětský kanál České televize! Celý článek

SNĚHOVÁ KALAMITA V ČESKU! Tak ji zachytili naši IREPORTÉŘI!

SNĚHOVÁ KALAMITA V ČESKU! Tak ji zachytili naši IREPORTÉŘI!
Play

Velmi intenzivní sněžení zasáhlo v úterý část naší republiky. Zejména Vysočina hlásila dopravní komplikace na dálnici D1. Sníh zasypal také Královéhradecký i Pardubický kraj. Tady jou videa našich iReportérů, která vysílala Česká televize. Celý článek

OSTRAVA: Natočte jak se chrání vaše obec před VELKOU VODOU!

OSTRAVA: Natočte jak se chrání vaše obec před VELKOU VODOU!
Play

Pro ostravské vysílání pořadu Události v regionech pošlete záběry protipovodňových opatření, která nechala vybudovat vaše obec. Videa odvysílá Česká televize. Celý článek