ireporter

ŽIJETE RIEM? NATÁČEJTE V BRAZÍLII, ALE I DOMA V OLYMPIJSKÉM PARKU

ŽIJETE RIEM? NATÁČEJTE V BRAZÍLII, ALE I DOMA V OLYMPIJSKÉM PARKU

04.08.2016 – Tereza Kušová

Letní olympijské hry startují v pátek 5. srpna v brazilském Riu de Janeiru. Potrvají až do 21. srpna. Současně s nimi se otevírají i olympijské parky v Česku. Celkem jich je čtyři - Ostrava, Pardubice, Plzeň a Lipno, kde se otevírá vůbec největší park ze zmiňovaných. Posílejte videa z těchto parků a pokud letíte přímo do Ria, natáčejte i tady a videa posílejte přes aplikaci iReportér.

Videa posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Natáčejte v brazilském Riu de Jaineru nebo v českých olympijským parkem a video označte hashtagem #ZIJEMERIEM.

Na několik dní ožije Brazílie a město karnevalu Rio de Janeiro olympijskými hrami. V pátek 5. srpna se bude konat slavnostní zahájení, které ale ve středoevropském čase začíná z pátka na sobotu v 1:00. Současně se v pátek otevírají Olympijské parky v České republice. Jsou čtyři - Plzeň, Pardubice, Ostrava, Lipno.

V Plzni už natáčel iReportér Vladimír Čermák, kde se konala olympijská štafeta. Jak to vypadá v ostatních olympijských parcích v Česku? Parky budou otevřenou po celou dobu olympiády, navštíví je různé sporotvní osobnosti a na místě si budete moci vyzkoušet olympijské sporty.

#ZIJEMERIEM

Navštívíte největší z těchto parků, Lipenskou přehradu? Nejvíce sportů si budete moci vyzkoušet právě zde - kanoistiku, veslování, raft, jachting, ale i šachy, atletiku, judo, plážový volejbal a další. Program parků a jaké sporty si kdy můžete vyzkoušet, najdete zde.

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou Vaše video do zpravodajství České televize!

•    Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu,
•    Natáčejte na šířku,
•    Snažte se udržet Vaše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby,
•    Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

Rubrika iReportér se zaměřila na VELIKONOCE a návštěvu ČÍNSKÉHO PREZIDENTA

Rubrika iReportér se zaměřila na VELIKONOCE a návštěvu ČÍNSKÉHO PREZIDENTA
Play

Dvě hlavní události uplynulých dní. Videa z Velikonoc a příspěvky iReportérů z návštěvy čínského prezidenta v Praze, taková byla pravidelná páteční rubrika iReportér na zpravodajské stanici ČT24. Celý článek

ZIMA SE CHOVÁ NESTANDARDNĚ! Natočte příznaky jara, videa odvysílá ČT!

Vánoce budou letos opět na blátě. Natočte video počasí, které panuje ve vašem kraji! Zajímají nás netypické záběry, tak jak je vidíte právě vy a právě třeba z vašeho okna. Nebo snad u vás raší kvítka a pučí stromy? Celý článek

VIDEA IREPORTÉRŮ SOUČÁSTÍ UPOUTÁVEK České televize!

VIDEA IREPORTÉRŮ SOUČÁSTÍ UPOUTÁVEK České televize!
Play

Objektivy iReportérů dokáží zachytit skvostné záběry naší krajiny. Česká televize odvysílala v minulém týdnu nejlepší videa iReportérů ve 20:00 na ČT1. Celý článek

Kontakt

E-mail: info@ceskatelevize.cz