ireporter

VÍTĚZOVÉ TÝDNE: Čihák, Rolčík a Šebek

VÍTĚZOVÉ TÝDNE: Čihák, Rolčík a Šebek

29.07.2016 – Tereza Kušová

Každý týden jsou v rubrice iReportér, vysílané v pátečním Studiu ČT24 ve 14:50, vyhlášeni tři iReportéři týdne. Jinak tomu nebylo ani v pátek 29. července.

Videa posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Nezapomeňte do popisku videa napsat, kdy a kde jste záběry pořídili.

V páteční rubrice iReportéra, kterou uvádí Oldřich Borůvka a která se vysílá každý pátek v 14:50, se budou nově odměňovat tři nejlepší iReportéry uplynulého týdne. Tito iReportéři obdrží od České televize věcné ceny, a to reflexní ČT vestu, reflexní ČT náramek a ČT kšiltovku. Na celou rubriku z pátku 27. května se můžete podívat zde.

Za tento týden si výhru zasloužili iReportéři Libor Čihák, Vojtěch Šebek a Ivo Rolčík.

Výhru získají ti iReportéři, kteří splňují hned několik kritérií. Kromě těch základních, kdy musí být video kvalitně natočeno, se musí také jednat o kvalitní obsah videa. Nejlepší jsou aktuální videa. A přesně taková videa přišla i od nových výherců tohoto týdne. Vojtěch Šebek natáčel přívalové deště i s malými kroupy v Lounech. Libor Čihák natáčel silné deště a následující záplavy v Krušných horách v obci Nejduk. Nejčastěji vysílané video tohoto týdne byly záběry Iva Rolčíka. Natočil bleskové záplavy v Prachaticích, kdy voda zcela zaplavila ulici Krumlovskou. 

Abyste měli také šanci vyhrát a získat hodnotné ceny od České televize, sledujte náš web a aplikaci, kde vás denně informujeme o poptávaných videích. Sledujte dění ve vašem okolí a natáčejte akce, co se u vás konají, co by mohly zajímat zpravodajství ČT.

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou Vaše video do zpravodajství České televize!

•    Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu,
•    Natáčejte na šířku,
•    Snažte se udržet Vaše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby,
•    Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

Nebezpečné chování řidičů na železničním přejezdu zachytil iReportér

Nebezpečné chování řidičů na železničním přejezdu zachytil iReportér
Play

Na trati u železničního přejezdu - Vacenovice-Ratíškovice sice není pravidelný provoz. Ovšem náš iReportér zachytil situaci, kdy ani troubící vlak nedonutil řidiče zpomalit nebo zastavit. Celý článek

NEKÁZEŇ ŘIDIČŮ NA PŘEJEZDECH A V OKOLÍ UZAVÍREK! Vaše záběry odvysílá ČT!

NEKÁZEŇ ŘIDIČŮ NA PŘEJEZDECH A V OKOLÍ UZAVÍREK! Vaše záběry odvysílá ČT!
Play

Staré přejezdy, přesto funkční. Řidiči nerespektují předepsanou rychlost, to samé platí v místech uzavírek. Pošlete záběry pře aplikaci iReportér. Vaše videa odvysílá Česká televize v pořadu Události v regionech Brno! Celý článek

TÝDEN V REGIONECH BRNO: Nejlepší videa týdne z Moravy!

TÝDEN V REGIONECH BRNO: Nejlepší videa týdne z Moravy!
Play

Pravidelně každou sobotu vysílá ČT1 pořad Týden v regionech. Pravidelně v něch nacházejí i své uplatnění videa od našich iReportérů. Staňte se i vy regionálním zpravodajem České televize a pošlete nám video z vašeho kraje. Celý článek

Kontakt

E-mail: info@ceskatelevize.cz