ireporter

VIDEA TÝDNE RUBRIKY IReportér: Legiovlak, srážka tramvají i záběry z EURA

VIDEA TÝDNE RUBRIKY IReportér: Legiovlak, srážka tramvají i záběry z EURA

17.06.2016 – Petra Vostatková

Redaktor Oldřich Borůvka pravidelně v pátek v rubrice iReportér představuje nejlepší videa týdne. V živém vysílání zpravodajské stanice ČT24 jste mohli vidět následující příspěvky iReportérů České televize.

Videa posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Nezapomeňte do popisku videa napsat, kdy a kde jste záběry pořídili.

Na křižovatce ulic Na Poříčí a Havlíčkova na Praze 1 se srazily dvě tramvaje. N místě natáčel iReportér Jaroslav Zmatlík. 

"U příležitostii 100.výročí boje Československých legii za samostatný stát zahájila minulý rok svou několikaletou pouť po ČR unikátni pojízdná expozice LEGIOVLAK, která představuje věrnou repliku legionářského vlaku z let 1918 - 1920, kdy na Transsibiřské magistrále v Rusku probíhaly válečné operace čs.legií." uvedl ke svému příspěvku Vladimír Čermák s Plzně, který natočil slavnostní představení Legiovlaku v Plzni Křimicích. Příspěvky odvysílala Česká televize v pořadu Události v regionech.

 Fandění fanoušků české reprezentace během zápasu Česko x Španělsko na mistrovství Evropy ve Francii poslal iRepotér Václav Pek.

Všichni ocenění iReportéři získají balíček předmětů České televize, a to reflexní ČT vestu, reflexní ČT náramek a ČT kšiltovku. Rubriku iReportér ze 17.6. ke zhlédutí ZDE.

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou Vaše video do zpravodajství České televize!

•    Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu,
•    Natáčejte na šířku,
•    Snažte se udržet Vaše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby,
•    Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

TÝDEN V REGIONECH ve znamení POČASÍ, Bernsteinovy MŠE a KVĚTOVÁ ZAHRADA

TÝDEN V REGIONECH ve znamení POČASÍ, Bernsteinovy MŠE a KVĚTOVÁ ZAHRADA
Play

Počasí Jihomoravským krajem v posledním týdnu pěkně zamávalo, a také zaujalo vás, naše iReportéry. V pořadu Týden v regionech Brno v sobotu nechyběly ani záběry z Květové zahrady v Kroměříži a také zkoušky Bernsteinovy Mše. Pošlete nám také video z vašeho regionu. Vaše videa odvysílá Česká televize. Celý článek

ŘIDIČ NABOURAL V PRAZE ČTYŘI VOZY A PŘEVRÁTIL AUTO NA BOK! Z místa ujel!

ŘIDIČ NABOURAL V PRAZE ČTYŘI VOZY A PŘEVRÁTIL AUTO NA BOK! Z místa ujel!
Play

Neobvyklá dopravní nehoda se stala v úterý 24. května dopoledne v Praze. Řidič BMW naboural několik vozů, na příjezd policie nečekal. Na místě natáčel iReportér Martin Hakl. Celý článek

V Drážďanech v sobotu proběhlo odsávání a překlad soli z uvízlé české lodi!

V Drážďanech v sobotu proběhlo odsávání a překlad soli z uvízlé české lodi!
Play

Již týden blokuje česká nákladní loď kanál v Dráždanech, na palubě má 800 tun soli. Tu se snaží technici odčerpat a přeložit. Video přímo z místa poslal iReportér Jan Raban. Celý článek

Kontakt

E-mail: info@ceskatelevize.cz