ireporter

V kulisách adventní Prahy se uskutečnil předvánoční sraz iReportérů

V kulisách adventní Prahy se uskutečnil předvánoční sraz iReportérů

17.12.2018 – Martin Dobrovodský

Během třetího adventního víkendu se v Praze uskutečnil sraz iReportérů České televize. Na společné setkání, jehož účastníci se svolali přes skupinu na sociální síti Facebook, dorazili iReportéři nejen z Prahy, ale i z Českých Budějovic, Olomouce, Filipovic v Jeseníkách nebo Kunčic pod Ondřejníkem. Během nabitého odpoledne navštívili iReportéři adventní trhy na náměstí Jiřího z Poděbrad, náměstí Míru, Václavském náměstí a Staroměstském náměstí.

V kulisách adventní Prahy se uskutečnil předvánoční sraz iReportérů

Předvánočního srazu iReportérů se zúčastnili iReportéři David Tichý, Petr Porubský, Marie Rychlá, Helena Švédová, Milena Vaculová, Petr Gartner, Jiří Blín, Zdeněk Havlíček, Petr Mazanec, Martina Ruis, Anna Pesek a Alice Vrbová a za redakci ČT iReportér také editor Martin Dobrovodský a šéf projektu David Černý. 

iReportéři své mobilní telefony, fotoaparáty a videokamery neodložili ani během samotného předvánočního srazu. Sestřih ze setkání iReportérů a záběry z adventní Prahy pořídil iReportér Zdeněk Havlíček.

Úvodní setkání iReportérů na náměstí Jiřího z Poděbrad natočil iReportér Petr Mazanec.

Sestřih z adventní Prahy, rozlévání rybí polévky na náměstí Jiřího z Poděbrad a kluziště na Ovocném trhu natočil také náš pravidelný pražský iReportér Petr Porubský.

Tradiční rozlévání rybí polévky na náměstí Jiřího z Poděbrad natočil také organizátor celého srazu David Tichý.

Atmosféru adventní Prahy zaznamenal také iReportér Petr Gartner.

A závěrečnou večerní plavbu po Vltavě natočila iReportérka Helena Švédová.

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou Vaše video do zpravodajství České televize!

•    Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu,
•    Natáčejte na šířku,
•    Snažte se udržet Vaše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby,
•    Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

NOČNÍ VLCI PROJÍŽDÍ ČESKEM DO NĚMECKA

Motorkáři z ruského motocyklového klubu Noční vlci, kteří mají blízký vztah s prezidentem Vladimirem Putinem, míří v těchto dnech do Německa. Zamíří i do České republiky, v sobotu 7. března by měli dorazit do Prahy. Projedou i vaším krajem? Natočte je! Celý článek

JAK DOSTAT OHROMNÝ VÁNOČNÍ STROM DO KOSTELA? Sledujte video v článku!

JAK DOSTAT OHROMNÝ VÁNOČNÍ STROM DO KOSTELA? Sledujte video v článku!
Play

Nejen náměstí ve všech městech i městečkách naší republiky krášlí vzrostlé vánoční stromy. Také kostel Nanebevzetí panny Marie v Brně - Tuřanech zdobí dva vzrostlí adventní jedinci. Vy se níže můžete podívat, jak moc velké úsilí obnášelo, dostat je dovnitř a vztyčit. Na místě natáčel iReportér Aleš Habart. Celý článek

V Národním muzeu hořelo! Na místě všechny hasičské jednotky Prahy!

V Národním muzeu hořelo! Na místě všechny hasičské jednotky Prahy!
Play

V brzkých ranních hodinách vypukl v pátek požár v Národním muzeu, Plameny se rozšířily na plochu až 200 metrů čtverečních! Na místě natáčel také iReportér Tomáš Racek, podívejte se na záběry. Celý článek