ireporter

TÝDEN V REGIONECH BRNO: Silné deště, ale i otevřená Minská

TÝDEN V REGIONECH BRNO: Silné deště, ale i otevřená Minská

06.08.2016 – Tereza Kušová

Morava tradičně zažila v uplynulém týdnu mnoho kulturních akcí. Pořad Týden v regionech Brno vybral také zajímavosti natočené iReportéry České televize. Videa byla odvysílána v sobotu 6. srpna ve 12:00 na ČT1.

Videa z jižní Moravy přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Nezapomeňte do popisku videa napsat, kdy a kde jste záběry pořídili. Videa z vašeho kraje odvysílá Česká televize v pořadu Týden v regionech. Videa iReportérů z posledního dílu můžete vidět zde.

Petr Tuček nám poslal záběry spanilé jízdy historických vozidel do roku 1975. Průjezd Lanžhotem. A René Rudzan Česko-Slovenské družební setkání hasičů v Nové Lhotě pod Velkou Javořinou.


Bohužel jsou s létem spojeny i nepřijemné zážitky. iReportér Aleš Neubauer pro nás natočil přívalové deště ve Zlíně. Stejně jako Tereza Látalová.


Následky stejné bouřky pro nás zaznamenal  Dominik Pavelec. Rozvodněný potok  ve Zlíně Kostelci z objektivu Marka Gorce.


Zlín přitom nebyl jediným městem, kde přívalové srážky zanechaly spoušť. V Brně je zaznamenal Martin SedláčekRené RudzanJiří Kašpar.
Ale k tomu veselejšímu, co potěší brněnské motoristy. Jiří Teplý pro nás natočil opravenou ulici Minskou ulici. A slavnost s tím spojenou dnes naposledy René Rudzan.


STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

ŘIDIČ NABOURAL V PRAZE ČTYŘI VOZY A PŘEVRÁTIL AUTO NA BOK! Z místa ujel!

ŘIDIČ NABOURAL V PRAZE ČTYŘI VOZY A PŘEVRÁTIL AUTO NA BOK! Z místa ujel!
Play

Neobvyklá dopravní nehoda se stala v úterý 24. května dopoledne v Praze. Řidič BMW naboural několik vozů, na příjezd policie nečekal. Na místě natáčel iReportér Martin Hakl. Celý článek

TÝDEN V REGIONECH Ostrava: Nejlepší videa z vašeho kraje!

TÝDEN V REGIONECH Ostrava: Nejlepší videa z vašeho kraje!
Play

Videa z vašeho kraje pravidelně vysílá Česká televize v pořadu Týden v regionech. V sobotu 16. dubna se pořad zaměřil na nauku žáků ústní hygieně, ale i na přípravu výstavy Igráček v zámku Linharticích. Celý článek

DOPOLEDNÍ DÉŠŤ se odpoledne promění ve SNĚHOVÉ ZÁVĚJE! Jak je u vás?

DOPOLEDNÍ DÉŠŤ se odpoledne promění ve SNĚHOVÉ ZÁVĚJE! Jak je u vás?
Play

Do Čech dorazí silné sněžení, varuje Český hydrometeorologický ústav. Dopolední pondělní déšť se přemění na sníh a zasáhne všechny kraje Čech. Pošlete nám video počasí a také dopravních komplikací přes aplikaci iReportér. Celý článek