ireporter

TÝDEN V REGIONECH BRNO: Nejlepší videa týdne z Moravy!

TÝDEN V REGIONECH BRNO: Nejlepší videa týdne z Moravy!

20.02.2016 – Petra Vostatková

Pravidelně každou sobotu vysílá ČT1 pořad Týden v regionech. Pravidelně v něch nacházejí i své uplatnění videa od našich iReportérů. Staňte se i vy regionálním zpravodajem České televize a pošlete nám video z vašeho kraje.

Vaše videa z regionů pošlete přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter.

Jiří Nesit pravidelně natáčí na Lysé hoře. V neděli 14. února natočil hned tři videa, tady jsou.

V Halenkově Zlínsku točil Tomáš Novosad. Zkraje týdne přálo spíše teplé počasí, teploty stoupaly až k osmi stupňům nd nulou.

Velmi brzký prolet včel zachytil Michael Kocych v neděli 14. února. 

Tání sněhu zapříčinilo i mírné zvýšení hladin některých toků. Například u Bečva na Vsetínsku a potok v Halénkově jsou toho důkazem. Natáčel Tomáš Novosad.

Ve středu se počasí naprosto změnilo. Dálnice D1 se stala na několika místech neprůjezdnou a sněžení zkomplikovalo dopravu v mnoha krajích naší republiky. Natáčel David Tichý.

V malé ledové krupky se ve čtvrtek proměnilo sněžení na Blanensku. Zdokumentoval Jakub Dosedla.

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

POCHLUBTE SE VYSVĚDČENÍM A OSLAVAMI KONCE ŠKOLNÍHO ROKU

POCHLUBTE SE VYSVĚDČENÍM A OSLAVAMI KONCE ŠKOLNÍHO ROKU
Play

Konec školního roku je tu! Jdete si pro vysvědčení? Jdou si pro něj Vaše děti? Natočte, jak si Váš školáček vyzvedává hrdě své vysvědčení. Vaše video odvysílá ČT:D ve Zprávičkách. Celý článek

JAK SE JEZDÍ PO REPUBLICE O VELIKONOČNÍCH SVÁTCÍCH?

JAK SE JEZDÍ PO REPUBLICE O VELIKONOČNÍCH SVÁTCÍCH?
Play

Od čtvrtka 24. do pondělí 28. dubna jsou velikonoční prázdniny. Svátky přitom začínají až v pátek. Jak vypadají české silnice během svátků? Plné aut? A co vlaky? Celý článek

Míjíte denně NESMYSLNÉ ČI VTIPNÉ CEDULE i NAŘÍZENÍ? Natáčejte KURIOZITY!

Dennodenně se setkáváme s vtipnými i nesmyslnými informačními či příkazovými nápisy, také chodníky, které nikam nevedou nebo potkáváme lampy uprostřed cest. Také byste měli zajímavost, kterou by měli vidět diváci České televize? Pošlete video přes aplikaci iReportér. Celý článek