ireporter

TÉMA TÝDNE: Jak dopravní uzavírky ovlivňují vaše okolí?

TÉMA TÝDNE: Jak dopravní uzavírky ovlivňují vaše okolí?

22.07.2016 – Martin Dobrovodský

Zvýšila se v závislosti na dopravních uzavírkách průjezdnost aut ve vašem městě nebo vesnici? Natočte jak letní dopravní uzavírky ovlivňují vaše okolí, pošlete video přes aplikaci iReportér a staňte se součástí vysílání České televize.

Videa posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Nezapomeňte do popisku videa napsat, kdy a kde jste záběry pořídili.

Vlivem rozsáhlých oprav veřejných komunikací je období léta neodmyslitelně spjato s množstvím dopravních omezení. Opravují se nejen dálnice a rychlostí komunikace, ale také silnice ve vesnicích a městech. Tyto opravy jsou často doprovázeny výrazným dopravním omezením. Automobily bývají svedeny do jednoho pruhu, nebo přímo odkloněny na náhradní trasu. 

Natočte, jak letní dopravní výluky ovlivňují vaše okolí. Zvýšila se frekvence aut projíždějících vaší ulicí? Máte možnost sledovat dělníky přímo při práci? Zajímají nás videa dopravních komplikací, kolon, objízdních tras nebo přímo nehod spojených se zhrošenou dopravní situací.  

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou Vaše video do zpravodajství České televize!

•    Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu,
•    Natáčejte na šířku,
•    Snažte se udržet Vaše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby,
•    Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

PŘÍRODA ČAROVALA! Halové jevy natočila Jitka Rösslerová při rozbřesku!

PŘÍRODA ČAROVALA! Halové jevy natočila Jitka Rösslerová při rozbřesku!
Play

Optické úkazy, které lze na obloze pozorovat díky ledovým krystalům natočila iReportérka Jitka Rösslerová. Podívejte se na tu nádhernou hru světel! Celý článek

V Drážďanech v sobotu proběhlo odsávání a překlad soli z uvízlé české lodi!

V Drážďanech v sobotu proběhlo odsávání a překlad soli z uvízlé české lodi!
Play

Již týden blokuje česká nákladní loď kanál v Dráždanech, na palubě má 800 tun soli. Tu se snaží technici odčerpat a přeložit. Video přímo z místa poslal iReportér Jan Raban. Celý článek

PIRÁTI SILNIC NESEDÍ JEN ZA VOLANTEM! Nebezpečí číhá za přechodem!

PIRÁTI SILNIC NESEDÍ JEN ZA VOLANTEM! Nebezpečí číhá za přechodem!
Play

Záznamy z vašich onboard kamer odhalují přestupky ze strany řidičů. Máme pro vás záběry profesionála, který jen tak tak stačil zastavit před chodcem. Pokud vaše kamery zaznamenaly něco podobného, video pošlete, odvysílá ho Česká televize. Celý článek

Kontakt

E-mail: info@ceskatelevize.cz