ireporter

STAŇTE SE IREPORTÉREM MORAVY!Natočte kulturní i sportovní aktivity v kraji!

STAŇTE SE IREPORTÉREM MORAVY!Natočte kulturní i sportovní aktivity v kraji!

11.04.2016 – Petra Vostatková

Rádi točíte videa? Navíc navštěvujete hrady, zámky nebo rádi sportujete? Právě na vaše příspěvky čekáme! Pošlete nám vaše video přes aplikaci iReportér a staňte se nedílnou součástí vysílání České televize!

Videa z vašeho kraje posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Nezapomeňte do popisku videa napsat, kdy a kde jste záběry pořídili.

Na rozhledně Mařenka natáčel iReporér Libor Martének.

Morava je bohatá na tradice a kulturní zážitky! A to je příležitost právě pro vás! Tady jsou témata z vašeho kraje, která mohou obohatit vysílání České televize právě díky vám!

SPORT

Koná se u vás zajímavé sportovní utkání, závody dobrovolných hasičů nebo je u vás postavená velmi pěkná cyklostezka? Také začíná vodácká sezona! Sportovní příspěvky patří mezi žádaná témata.

Karel Slicho poslal video z přehrady Žermanice. 

KULTURA

Nastává sezóna návštěv kradů i zámků! Nachází se u vás v kraji významná pamětihodnost, která by neměla uniknout divákům České televize? Natočte ji! Také máme zájem například o příspěvky s tématikou ochutnávky vín, koncertů i jiných kulturních zážitků.

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou vaše video do zpravodajství České televize!

  • Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu.
  • Natáčejte na šířku. 
  • Snažte se udržet váše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby.
  • Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

 

FOTO ZDROJ: Sabol.cz

 

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

VIDEA IREPORTÉRŮ SOUČÁSTÍ UPOUTÁVEK České televize!

VIDEA IREPORTÉRŮ SOUČÁSTÍ UPOUTÁVEK České televize!
Play

Objektivy iReportérů dokáží zachytit skvostné záběry naší krajiny. Česká televize odvysílala v minulém týdnu nejlepší videa iReportérů ve 20:00 na ČT1. Celý článek

TÉMA TÝDNE: DOPRAVNÍ KOMPLIKACE vlivem chladného počasí

TÉMA TÝDNE: DOPRAVNÍ KOMPLIKACE vlivem chladného počasí
Play

Ke konci února meteorologové neočekávají zásadní oteplení, sněhu na některých místech spíše přibývá. Sníh, náledí jsou častými příčinami dopravních nehod či špatně sjízdných vozovek nižších tříd. Pošlete záběry komplikací v dopravě přes aplikaci iReportér. Celý článek

Téma pro pořad Regiony ČT24: RYBÁŘENÍ A RYBÁŘSKÉ ÚLOVKY

Téma pro pořad Regiony ČT24: RYBÁŘENÍ A RYBÁŘSKÉ ÚLOVKY
Play

Chytáte rádi ryby, nebo žijete v oblasti, kde je v letních měsících rybaření běžná věc? Zajímají nás zajímavá videa s touto tématikou. Nejzajímavější příspěvky budou odvysílány v pořadu Regiony ČT24 v sobotu 9. června od 11:00 na ČT24. Celý článek