ireporter

SAMOOBSLUŽNÝ BAR V OLOMOUCKÉM KRAJI SLOUŽÍ JIŽ 13 LET

SAMOOBSLUŽNÝ BAR V OLOMOUCKÉM KRAJI SLOUŽÍ JIŽ 13 LET

11.07.2016 – Tereza Kušová

Lesní bar v Horní Lipové v Jeseníkách je bez obsluhy. Přesto patří mezi nejnavštěvovanější bary v okolí. Natáčejte zajímavá a nevšední místa, která navštívíte, a pošlete video přes aplikaci iReportér.

Videa posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Nezapomeňte do popisku videa napsat, kdy a kde jste záběry pořídili.

Filip Debef navštívil Lesní bar v Jeseníkách. Je tady atrakcí a svým způsobem je jedinečný. Češi, kteří jsou známí právě tím, co je zadarmo, za to by ruce utrhli, a když po nich nikdo nic nechce, sami se nenabídnou, překvapili a tento nevšední bar obdivuj. Proč?

Lesní bar v Jeseníkách je totiž samoobslužný. Bez obsluhy, bez kuchaře, bez kontroly. Je to bar uprostřed lesa s posezením, kde je jídlo, pití v potoce, připraveno ohniště. Stačí si jen vzít a sníst či vypít. Ovšem všude visí cedule s ceníkem.  světe div se, návštěvníci za vše poctivě platí a ještě nechávají spropitné.

Je tu "obchůdek", kde si návštěvníci mohou sami uvařit čaj, kafe či grog, zapálit oheň v krbu a případně se u něj ohřát. Či zaplatit nebo ne, je čistě na Vás a Vašem svědomí.

Lesní bar je v provozu už neuvěřitelných 13 let stále funguje a celoročně. Poctiví zkazníci se neztratili.

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou Vaše video do zpravodajství České televize!

•    Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu,
•    Natáčejte na šířku,
•    Snažte se udržet Vaše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby,
•    Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

Chorvatský Záhřeb po zemětřesení o síle 5,3 stupně!

Chorvatský Záhřeb po zemětřesení o síle 5,3 stupně!
Play

Sever Chorvatska zasáhlo zěmětřesení o síle 5,3 stupně. Následky zemětřesení v hlavním městě Záhřebu natočil iReportér Ondřej Kasička. Celý článek

EXKLUZIVNĚ: HAVÍŘOVEM SE VALILA VODA I KROUPY! Záběry vysílala ČT!

EXKLUZIVNĚ: HAVÍŘOVEM SE VALILA VODA I KROUPY! Záběry vysílala ČT!
Play

Náhlá přívalová srážka s krupobitím ve středu odpoledne postihla východ republiky, nejvíce Havířov. Videa iReportérů odvysílala Česká televize v pořadu Události v regionech i hlavní relaci Počasí. Celý článek

KAMION V PLAMENECH zastavil dopravu na D1! Na místě osmikilometrová kolona!

KAMION V PLAMENECH zastavil dopravu na D1! Na místě osmikilometrová kolona!
Play

Hlavní tah z Prahy do Brna v pátek odpoledne zastavil požár návěsu kamionu. Dálnice byla po dobu hašení uzavřena. Celý článek

Kontakt

E-mail: info@ceskatelevize.cz