ireporter

RUBRIKA IREPORTÉR: Požár elektrárny, promněnlivé počasí i závody se psy

RUBRIKA IREPORTÉR: Požár elektrárny, promněnlivé počasí i závody se psy

20.05.2016 – Petra Vostatková

Nejlepší videa týdne vysílá rubrika iReporér na zpravodajské stanici ČT24 vždy v pátek ve 14:50! Staňte se také iReportéry České televize, získáte hodnotné ceny!

Videa posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Nezapomeňte do popisku videa napsat, kdy a kde jste záběry natočili. 

V páteční rubrice iReportéra, kterou uvádí Oldřich Borůvka a která se vysílá každý pátek v 14:50 nově odměňuje tři nejlepší iReportéry uplynulého týdne. Tito iReportéři obdrží od České televize věcné ceny, a to reflexní ČT vestu, reflexní ČT náramek a ČT kšiltovku. Na celou rubriku z pátku 13. května se můžete podívat ZDE.

iReportérka Petra Nekovářová poslala aktuální záběry požáru mělnické elektrárny. Záběry využila zpravodajská stanice ČT24. škoda se vyšplhala na 5 milionů korun.

Jakub Dosedla poslal velmi pěkné záběry počasí na Blanensku. Video velmi pěkně sestříhal a stal se rovněž iReportérem týdne.

iReportér Jaroslav Smékal poslal záběry z běhu se psy Nativia Challenge, který se uskutečnil 14. května u Kladrub nad Labem.

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou Vaše video do zpravodajství České televize!

•    Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu,
•    Natáčejte na šířku,
•    Snažte se udržet Vaše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby,
•    Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

IREPORTÉŘI TÝDNE: Sametová revoluce, nebezpečný přejezd i newyorský maratón

IREPORTÉŘI TÝDNE: Sametová revoluce, nebezpečný přejezd i newyorský maratón
Play

Pravidelně každý pátek vysílá zpravodajská stanice ČT24 rubriku iReportér. Společně s redaktorem Oldřichem Borůvkou se ohlédneme za uplynulým týdnem a nejlepšími příspěvky iReportérů. Celý článek

TÉMA DNE: Průmyslové zóny a transfuzní stanice. Vaše video odvysílá ČT!

Zdravotnická zařízení lákají dárce krve. Všimli jste si letáku nebo plakátku u vašeho lékaře nebo transfuzní stanici? Také nás zajímají průmyslové zóny ve všech podobách. Pošlete nám vaše video a staňte se součástí zpravodajství České televize. Celý článek

NATÁČEJTE V PŘÍRODNÍ REZERVACI ÚDOLÍ OSLAVY A CHVOJNICE

Rezervace patří mezi největší u nás, což je podle ochránců přírody její velká výhoda. Ministerstvo životního prostředí však ohlásilo záměr zredukovat přírodní rezervaci na dvě národní přírodní rezervace. Proti tomu však protestují vědci a ochránci přírody. Chráněná území se podle nich nemají zmenšovat a drobit. Celý článek

Kontakt

E-mail: info@ceskatelevize.cz