ireporter

Projekt iReportér součástí hudebního festivalu Colours of Ostrava!

Projekt iReportér součástí hudebního festivalu Colours of Ostrava!

13.07.2016 – Petra Vostatková

Podílejte se na programu Colours of Ostrava! Natáčejte během festivalu svá videa a ta nejlepší se pak budou promítat na vybraných scénách festivalu. Zúčastněte se workshopů ČT, které vás naučí, jak správně natáčet své příspěvky.

STAŇTE SE PŘÍMOU SOUČÁSTÍ COLOURS OF OSTRAVA

Festival Colours of Ostrava startuje ve čtvrtek 14. července. Staňte se součástí festivalu, díky aplikaci iReportér. Jednoduše ji stáhněte v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter.

Pošlete své jedinečné video přímo z fesťáku. Natočte sebe a svou festivalovou partu, jak prožíváte atmosféru koncertů, natočte zajímavosti z doprovodných akcí. Podělte se o svůj zážitek s ostatními návštěvníky Coloursů.

WORKSHOP ČT K PROJEKTU IREPORTÉR 

Pátek     od 15:30 v centru ČT

Novinkou letošního ročníku festivalu Colour of Ostrava je workshop České televize k projektu iReportér. Odborníci ČT vám ukáží a poradí, jak správně videa natáčet a také se svámi pobaví o audiovizuálních technologiích a námětech. 

NEZAPOMEŇTE NA HASHTAG

Své video nahraj pod hashtagem #COLOURSOFOSTRAVA, zařadíme jej k odvysílání na velkoplošnou obrazovku. Nejlepší a nejzajímavější videa uvidí také diváci České televize přímo ve vysílání. Každý den přineseme téma, které nás zajímá a vy ho najdete v aplikaci iReportér na vašem mobilu nebo na webu ceskatelevize.cz/ireporter. Odpovídejte na otázky – natočte sami sebe!

Upozornění: V případě, že vám video nepůjde odeslat kvůli přetížení sítě, odložte odeslání příspěvku o chvilku později nebo vyhledjte klidnější místo festivalu. 

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou Vaše video do zpravodajství České televize!

•    Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu,
•    Natáčejte na šířku,
•    Snažte se udržet Vaše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby,
•    Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

DOVOLENÁ PŘED VÁMI a DÁLNICE NEPRŮJEZDNÉ? Pošlete video do ČT!

DOVOLENÁ PŘED VÁMI a DÁLNICE NEPRŮJEZDNÉ? Pošlete video do ČT!
Play

Na hlavní spojnici mezi Prahou a Brnem z velké části probíhá rekonstrukce. Místy se čeká i desítky minut. Jaké jsou vaše zkušenosti? Pošlete přes aplikaci iReportér záběry vaší cesty na dovolenou. Kde nastaly největší komplikace? Celý článek

VIDEO: O VÍKENDU ZAVLÁDL VÍTR, VYSVITLO SLUNCE a MÍSTY I CHUMELILO.

VIDEO: O VÍKENDU ZAVLÁDL VÍTR, VYSVITLO SLUNCE a MÍSTY I CHUMELILO.
Play

Víkend přinesl do Česka doslova aprílové počasí. Máme pro vás ta nejkrásnější videa uplynulých dní. Pokud točíte podobné záběry, pošlete nám také své video přes aplikaci iReportér. Celý článek

VELKOLEPÉ OSLAVY PO CELÉ ZEMI! Tak jsme přivítali rok 2016

VELKOLEPÉ OSLAVY PO CELÉ ZEMI! Tak jsme přivítali rok 2016
Play

Velkolepé ohňostroje a oslavy po celé České republice! Tak naši iReportéři zakončili rok 2015 a přivítali následující. Natáčeli jste v Praze, Příbrami i Lovosicích. Pošlete také svůj příspěvek, vaše originální videa odvysílá Česká televize! Celý článek

Kontakt

E-mail: info@ceskatelevize.cz