ireporter

PRAŽSKÁ NÁPLAVKA PLNÁ LIDÍ A STÁNKŮ? JAK VYPADÁ?

PRAŽSKÁ NÁPLAVKA PLNÁ LIDÍ A STÁNKŮ? JAK VYPADÁ?

26.04.2016 – Tereza Kušová

Pražské náplavky mají nově svého správce a internetové stránky. Už od pondělí 18. dubna mají pražské náplavky společné webové stránky. Jak vypadá pražské nábřeží teď? Jsou tam stánky? Turisté? Nové lavičky a koše? Posílejte videa z náplavky.

Videa posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Nezapomeňte do popisku videa napsat, kdy a kde jste záběry pořídili.

Společnost Trade Centre Praha je novým správcem pražských náplavek, kterých je dohromady pět - Hořejším nábřeží, Rašínově nábřeží, Dvořákově nábřeží, Masarykově nábřeží a nábřeží Ludvíka Svobody. V polovině dubna spustila oficiální web, který mapuje akce na těchto nábřežích. Zájemci si na něm mohou i pronajmout místo na náplavce. Zájemce zde najde i historii pražských náplavek a jejich interaktivní mapu.

Nový správce už začal se změnami. Novinkou, která má vést k ještě většímu oživení pražských břehů, je zrušení parkoviště na Hořejším nábřeží. Ke zlepšení vybavení náplavek má přispět také zvýšení počtu stolků, lavic a odpadkových košů. Těch v dubnu na Rašínově nábřeží přibylo sedmnáct, byly navržené speciálně pro pražské břehy a vyrobené z odolného betonu se skelnými vlákny. Postupně se budou objevovat i na dalších místech podél Vltavy.

Pražské nábřeží ožívá nejen díky místním restauracím a kavárnám, ale také díky farmářských trhů, kulturních akcí, ale autorských čtení. Konají se taky i různé festivaly jako na příklad Lodě na vodě. Pošlete videa z pražských náplavek. Jak to tam teď s novým správcem vypadá?

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou Vaše video do zpravodajství České televize!

•    Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu,
•    Natáčejte na šířku,
•    Snažte se udržet Vaše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby,
•    Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

STRHLÉ TRAKČNÍ VEDENÍ v České Třebové a EVAKUACE CESTUJÍCÍCH

STRHLÉ TRAKČNÍ VEDENÍ v České Třebové a EVAKUACE CESTUJÍCÍCH
Play

Rovnou dva vlaky v České Třebové zastavily dopravu na koridoru mezi Čechy a Moravou. Strhly trakční vedení a došlo i na přesuny cestujících. Celý článek

TVR BRNO: Dopravní nostalgie, folklor ve Strážnici a dračí lodě v Břeclavi

TVR BRNO: Dopravní nostalgie, folklor ve Strážnici a dračí lodě v Břeclavi
Play

Horké dny plné akcí, které táhnou davy. I tak by se dal charakterizovat uplynulý týden na Moravě. Podívejte se, jak jednotlivé akce zachytili regionální iReportéři České televize. Celý článek

Česko uctilo SVATÉHO MARTINA! IReportéři natočili záběry oslav!

Česko uctilo SVATÉHO MARTINA! IReportéři natočili záběry oslav!
Play

Husí pečínka, mladé víno a první sníh? Druhý listopadový víkend přinesl vše. Na mnoha místech proběhly Svatomartinské trhy, veselí i košty zaznamenali iReportéři. Níže nejlepší záběry z oslav. Celý článek

Kontakt

E-mail: info@ceskatelevize.cz