ireporter

PRAHU OVLÁDL FOLKLOR: Sjely se do ní amatérské soubory z celé Evropy

PRAHU OVLÁDL FOLKLOR: Sjely se do ní amatérské soubory z celé Evropy

23.07.2017 – Martin Dobrovodský

V rámci 11. ročníku tradičního festivalu Pražské folklorní dny se do Prahy sjely amaterské folklorní soubory z celé Evropy. Byl u toho i náš pravidelný iReportér Petr Porubský, podívejte se na jeho záběry.

Festivalu se zúčastnilo téměř 60 tanečních souborů z 19 zemí Evropy a Asie. Celkem v Praze vystoupilo více než 1000 zpěváků, tanečníků a hudebníků.

Návštěvníci festivalu mohli obdivovat vystoupení hudebních skupin z Lotyšska, Estonska, Finksa nebo třeba Německa. Veškerá vystoupení se odehrála na venkovních v centru Prahy na Hradčanském náměstí, Náměstí Republiky a na Alšově nábřeží u Rudolfina.

Videa ze zajímavých kulturních nebo sportovních akcí posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Nezapomeňte do popisku videa napsat, kdy a kde jste záběry pořídili.

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou Vaše video do zpravodajství České televize!

•    Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu,
•    Natáčejte na šířku,
•    Snažte se udržet Vaše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby,
•    Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

IREPORTÉR DAVID TICHÝ: Profesionál s fotoaparátem v ruce!

IREPORTÉR DAVID TICHÝ: Profesionál s fotoaparátem v ruce!
Play

Zajímají ho především témata města, rád natáčí lidi a jejich chování. Videa Davida Tichého pravidelně vysílá Česká televize díky jejich kvalitě a také reflexi poptávaných témat. Celý článek

VYPRAVUJETE SVOU RATOLEST NA TÁBOR? Natočte přípravy i loučení!

Konec školního roku a prázdniny jsou tady. Pojede vaše dítě na dětský tábor? Zajímají nás záběry z příprav, odjezdu i dětského tábora. Vaše příspěvky odvysílá pořad Události v regionech Ostrava. Celý článek

STAŇ SE HVĚZDOU DABINGU a vyhraj vlastní dabingovou frekvenci v ČT!

STAŇ SE HVĚZDOU DABINGU a vyhraj vlastní dabingovou frekvenci v ČT!
Play

Jste fanouškem českotelevizního seriálu Dabing Street a zábava vám není cizí? Právě máte šanci vyzkoušet si opravdický dabing na vlastní kůži s k tomu dostat merch tohoto zábavného seriálu. Zaslaná videa budou zveřejněna na webu ireporter.ceskatelevize.cz, nejzajímavější z nich se mohou objevit i na Facebooku iReportéra a platformách České televize. Celý článek