ireporter

PRAHU OVLÁDL FOLKLOR: Sjely se do ní amatérské soubory z celé Evropy

PRAHU OVLÁDL FOLKLOR: Sjely se do ní amatérské soubory z celé Evropy

23.07.2017 – Martin Dobrovodský

V rámci 11. ročníku tradičního festivalu Pražské folklorní dny se do Prahy sjely amaterské folklorní soubory z celé Evropy. Byl u toho i náš pravidelný iReportér Petr Porubský, podívejte se na jeho záběry.

Festivalu se zúčastnilo téměř 60 tanečních souborů z 19 zemí Evropy a Asie. Celkem v Praze vystoupilo více než 1000 zpěváků, tanečníků a hudebníků.

Návštěvníci festivalu mohli obdivovat vystoupení hudebních skupin z Lotyšska, Estonska, Finksa nebo třeba Německa. Veškerá vystoupení se odehrála na venkovních v centru Prahy na Hradčanském náměstí, Náměstí Republiky a na Alšově nábřeží u Rudolfina.

Videa ze zajímavých kulturních nebo sportovních akcí posílejte přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Příspěvky můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter. Nezapomeňte do popisku videa napsat, kdy a kde jste záběry pořídili.

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou Vaše video do zpravodajství České televize!

•    Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu,
•    Natáčejte na šířku,
•    Snažte se udržet Vaše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby,
•    Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

NEBE ZAZÁŘILO RUDĚ! Sledujte záběry iReportérů předsilvestrovského večera!

NEBE ZAZÁŘILO RUDĚ! Sledujte záběry iReportérů předsilvestrovského večera!
Play

Ochlazení dorazilo do Čech, na horách konečně napadl sníh. A mezi svátky nebesa vykouzlila nádhernou podívanou. Níže nejkrásnější záběry iReportérů České televize ze všech koutů naší země. Celý článek

NOČNÍ VLCI PROJÍŽDÍ ČESKEM DO NĚMECKA

Motorkáři z ruského motocyklového klubu Noční vlci, kteří mají blízký vztah s prezidentem Vladimirem Putinem, míří v těchto dnech do Německa. Zamíří i do České republiky, v sobotu 7. března by měli dorazit do Prahy. Projedou i vaším krajem? Natočte je! Celý článek

TÉMA TÝDNE: DOPRAVNÍ KOMPLIKACE vlivem chladného počasí

TÉMA TÝDNE: DOPRAVNÍ KOMPLIKACE vlivem chladného počasí
Play

Ke konci února meteorologové neočekávají zásadní oteplení, sněhu na některých místech spíše přibývá. Sníh, náledí jsou častými příčinami dopravních nehod či špatně sjízdných vozovek nižších tříd. Pošlete záběry komplikací v dopravě přes aplikaci iReportér. Celý článek

Kontakt

E-mail: info@ceskatelevize.cz