ireporter

Posílejte taneční videa a soutěžte s pořadem STARDANCE

Posílejte taneční videa a soutěžte s pořadem STARDANCE

20.10.2018 – Martin Dobrovodský

Tančíte rádi? Chodíte na plesy či jiné taneční akce, nebo si občas jen tak zatančíte u vás doma? Natočte to a záběry nám pošlete přes aplikaci iReportér! V rámci nové soutěže s devátou řadou oblíbeného tančního pořadu StarDance vyhlásíme tři nejlepší taneční videa, jejichž autoři od nás dostanou věcné ceny s motivy StarDance.

Posílejte taneční videa a soutěžte s pořadem STARDANCE

Jaká videa nás zajímají?

Natočte, jak tančíte doma, na ulici, v parku, ve škole nebo třeba na neobvyklém místě. Zajímají nás i záběry z plesů a jiných tanečních akcí, kterých se účastníte. A natočit se samozřejmě můžete i během sledování samotné StarDance, kterou vysílá Česká televize každou sobotu od 20:00 na programu ČT1.

O co se soutěží?

Během IX. řady StarDance vyhlásíme celkem dvě kola iReportérské soutěže. V každém z nich vybereme tři autory nejlepších tanečních záběrů. Ti od nás obdrží StarDance vak, samolepky a jejich videa budou umístěny na oficiální facebookovou stránku StarDance, která má momentálně přes 91 tisíc fanoušků.

Jak na to?

Taneční videa můžete posílat přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Videa můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter.

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou vaše video do zpravodajství České televize!

  • Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu.
  • Natáčejte na šířku. 
  • Snažte se udržet váše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby.
  • Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

TÉMA TÝDNE: PLZEŇ SLAVÍ OSVOBOZENÍ! 71 let po skončení 2. světové války!

TÉMA TÝDNE: PLZEŇ SLAVÍ OSVOBOZENÍ! 71 let po skončení 2. světové války!
Play

Město Plzeň se zapsalo do historie konce 2. světové války jako místo, které patřilo k posledním, které osvobodila spojenecká vojska v Evropě. Plzeň o víkendu 6.- 8.5. pořádá Oslavy svobody, pošlete nám video přes aplikaci iReportér! Celý článek

KLINIKA V PRAZE VYKLIZENA! Anonym opět ohlásil bombu!

KLINIKA V PRAZE VYKLIZENA! Anonym opět ohlásil bombu!
Play

Během pěti dnů byla již podruhé nahlášena bomba v Autonomním centru Klinika. Na místo proto vyjeli desítky policistů, budovu vyklidili a uzavřeli. Na místě natáčel iReportér David Tichý. Celý článek

Začíná doba sběru vína. MÍŘÍTE NA VINOBRANÍ? Pošlete záběry z Čech i Moravy

První listy padají ze stromů a přichází doba dozrávání hroznů. Vinobraní, to je svátek nejen jižní Moravy. Pošlete nám záběry přes aplikaci iReportér, vaše příspěvky odvysílá Česká televize. Celý článek