ireporter

Posílejte taneční videa a soutěžte s pořadem STARDANCE

Posílejte taneční videa a soutěžte s pořadem STARDANCE

20.10.2018 – Martin Dobrovodský

Tančíte rádi? Chodíte na plesy či jiné taneční akce, nebo si občas jen tak zatančíte u vás doma? Natočte to a záběry nám pošlete přes aplikaci iReportér! V rámci nové soutěže s devátou řadou oblíbeného tančního pořadu StarDance vyhlásíme tři nejlepší taneční videa, jejichž autoři od nás dostanou věcné ceny s motivy StarDance.

Posílejte taneční videa a soutěžte s pořadem STARDANCE

Jaká videa nás zajímají?

Natočte, jak tančíte doma, na ulici, v parku, ve škole nebo třeba na neobvyklém místě. Zajímají nás i záběry z plesů a jiných tanečních akcí, kterých se účastníte. A natočit se samozřejmě můžete i během sledování samotné StarDance, kterou vysílá Česká televize každou sobotu od 20:00 na programu ČT1.

O co se soutěží?

Během IX. řady StarDance vyhlásíme celkem dvě kola iReportérské soutěže. V každém z nich vybereme tři autory nejlepších tanečních záběrů. Ti od nás obdrží StarDance vak, samolepky a jejich videa budou umístěny na oficiální facebookovou stránku StarDance, která má momentálně přes 91 tisíc fanoušků.

Jak na to?

Taneční videa můžete posílat přes aplikaci iReportér, která je k dispozici pro smartphony v AppStore nebo na Google Play. Videa můžete posílat také přímo přes webové stránky České televize www.ceskatelevize.cz/ireporter.

Příspěvky, které odvysílá Česká televize, by měly splňovat jistá kritéria. Sestavili jsme pro vás několik jednoduchých pravidel, která dostanou vaše video do zpravodajství České televize!

  • Pokud jste u aktuální situace, natáčejte! Hodnota příspěvku stoupá právě díky jeho unikátnímu obsahu.
  • Natáčejte na šířku. 
  • Snažte se udržet váše natáčecí zařízení co nejvíce v klidu. Zapomeňte na prudké pohyby.
  • Jestliže je nezbytnou součástí videa zvuk, zkontrolujte hlasitost.

STAŇ SE DIVÁCKÝM REPORTÉREM ČESKÉ TELEVIZE

CHCI SE STÁT REPORTÉREM
 

To nejlepší z ireporter.cz

MARATON: CVIČENÍM POMŮŽETE LIDEM S ROZTROUŠENOU SKLERÓZOU

Začíná čtyřiadvacetihodinový maraton cvičení na podporu pacientů s roztroušenou sklerózou. Koná se v 22 městech. Pořádá Nadační fond Impuls. Záštitu nad cvičebním maratonem MaRS 2016 převzal místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavel Bělobrádek, ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček. Celý článek

POŠLETE ZÁBĚRY AKTUÁLNÍ ZPRAVODAJSKÉ UDÁLOSTI! Vaše videa odvysílá ČT!

POŠLETE ZÁBĚRY AKTUÁLNÍ ZPRAVODAJSKÉ UDÁLOSTI! Vaše videa odvysílá ČT!
Play

Jste právě v blízkosti policejního zásahu nebo požáru? Zaujala vás kuriozní dopravní nehoda nebo projíždíte kolem převráceného kamionu? Pošlete záběry přes aplikaci iReportér. Vaše jedinečné záběry odvysílá Česká telelvize. Celý článek

CISTERNA S NAFTOU SE PŘEVRÁTILA NA MĚLNICKU. Sledujte letecké záběry!

CISTERNA S NAFTOU SE PŘEVRÁTILA NA MĚLNICKU. Sledujte letecké záběry!
Play

Havárie cisterny zablokovala silnici u Kralup nad Vltavou. Na místě zasahují hasiči, kteří odčerpávají benzín a naftu za protipožárních opatření. Celou situaci monitoroval iReportér Miroslav Kovář. Celý článek